Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Лукашев Роман Миколайович; кредитний договір № 89/К-07ф від 30.03.2007 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за Кредитним договором №89/К-07ф від 30.03.2007 року позичальником за яким є Лукашев Роман Миколайович в розмірі 1418471,31 дол. США. Згідно
з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)
47 455 695,36 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Клименко Руслан Івановичз 9 вер. 2025 21:12
до 18 вер. 2025 16:20
з 18 вер. 2025 09:35
до 18 вер. 2025 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №89/К-07ф від 30.03.2007 року позичальником за яким є Лукашев Роман Миколайович в розмірі 1418471,31 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 537898,58 дол.США; Відсотки: 880572,71 дол.США; Пеня: 0,00 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Протокол комітету кредиторів | 9 вер. 2025 21:12 | |
| Проєкт акту/договору | 9 вер. 2025 21:12 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 9 вер. 2025 21:12 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 9 вер. 2025 21:12 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичВас може зацікавити
Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955
68 664 807,23 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 81 461 094,64 грн.
81 461 094,64 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873
48 572 699,96 грн без ПДВ
Дивитись