Повторний аукціон з продажу майна ТОВ «ТЕРМІНАЛ ФОРДОН» (ідентифікаційний код 32956475), яке увійшло до ліквідаційної маси банкрута, в межах справи про банкрутство №904/5160/24, Господарський суд Дніпропетровської області, ЛОТ №1_32956475
На даному аукціоні пропонується до продажу майно ТОВ «ТЕРМІНАЛ ФОРДОН» (ідентифікаційний код 32956475) в склад якого входять право вимоги (дебіторська заборгованість) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРМІНАЛ ФОРДОН» відповідно до змісту Переліку дебіторської заборгованості, яка увійшла до ліквідаційної маси банкрута та входить в ЛОТ №1_32956475, який наведено в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону.
Відомості щодо дебіторської заборгованості, право вимоги за якою є предметом лоту,
а також копії документів, необхідних для визначення змісту права наведені в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону.
Номер лоту: ЛОТ №1_32956475
Вид аукціону: повторний аукціон.
Адреса сторінки веб-сайту, на якій розміщено відомості про проведення попереднього аукціону:
(1) на офіційному сайті ТОВ «ТБ ЄВРОПЕЙСЬКА» (https://sale.tbe-birzha.com.ua/):
https://sale.tbe-birzha.com.ua/uk/bankRuptcy-english/procedures/view?id=BRE001-UA-20250710-23133
(2) на офіційному сайті ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (prozorro.sale):
https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20250710-23133
Спосіб проведення аукціону: з можливістю зниження початкової ціни
Адреса:
- місцезнаходження Боржника: 49011, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Орлівська, будинок 21
Форма власності: приватна.
Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб:
Відомості про обтяження та обмеження майна відсутні.
Копії документів, які підтверджують надання згоди на продаж майна (Протокол комітету кредиторів боржника та умови його продажу) наведено в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону.
Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону.
Фотографічні зображення майна наведено в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону.
У випадку наявності будь-яких негативних обставин, пов’язаних із неможливістю отримання доступу до файлів/неможливістю відкриття файлів/документів, які завантажені у даному оголошенні, особи, можуть звернутись до ліквідатора банкрута – Касаткіна Дениса Миколайовича за телефоном: +38 (097) 835 77 13, адреса електронної пошти: [email protected].
11 700 141,07 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Касаткін Денис Миколайовичз 1 серп. 2025 19:43
до 11 серп. 2025 16:30
з 11 серп. 2025 09:45
до 11 серп. 2025 16:30
з 11 серп. 2025 16:30
до 18 серп. 2025 14:38
18 серп. 2025 14:38
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
На даному аукціоні пропонується до продажу майно ТОВ «ТЕРМІНАЛ ФОРДОН» (ідентифікаційний код 32956475) в склад якого входять право вимоги (дебіторська заборгованість) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРМІНАЛ ФОРДОН» відповідно до змісту Переліку дебіторської заборгованості, яка увійшла до ліквідаційної маси банкрута та входить в ЛОТ №1_32956475, який наведено в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону. Відомості щодо дебіторської заборгованості, право вимоги за якою є предметом лоту, а також копії документів, необхідних для визначення змісту права наведені в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 14 Одиниця |
Адреса: Україна, 49011, Дніпропетровська область, Дніпро, 49011, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Орлівська, будинок 21 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 13 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Ілюстрація | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Ілюстрація | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Ілюстрація | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Ілюстрація | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Ілюстрація | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Рішення суду | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Протокол комітету кредиторів | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 серп. 2025 19:43 | |
| Проєкт акту/договору | 1 серп. 2025 19:43 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Артамонов Павло Володимирович
ЄДРПОУ:
42720095
|
Пропозиція: 117 001,41 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
№BRD001-UA-20250801-66698
Назва договору:
ДОГОВІР ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВА ВИМОГИ №BRD001-UA-20250801-66698 від 14 серпня 2025 року
Опис договору:
ДОГОВІР ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВА ВИМОГИ №BRD001-UA-20250801-66698 від 14 серпня 2025 року, на підставі якого відступлено право грошової вимоги дебіторської заборгованості ТОВ "ТЕРМІНАЛ ФОРДОН" до низки юридичних осіб перелік яких та розмір заборгованості яких зазначений в Переліку дебіторської заборгованості, яка увійшла до ліквідаційної маси банкрута та входить в ЛОТ №1_32956475 , на користь ТОВ "ЕТАНОЛ ІНВЕСТ"
Вартість договору
117 001,41 грн
Заключна вартість договору:
117 001,41 грн
Дата підписання договору:
14 серп. 2025 14:36
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
11 серп. 2025 16:30 – 19 серп. 2025 16:30
Період оплати:
11 серп. 2025 16:30 – 28 серп. 2025 11:11
Період підписання договору:
28 серп. 2025 11:11 – 7 вер. 2025 11:11
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Касаткін Денис МиколайовичВас може зацікавити
Продаж права вимоги дебіторської заборгованості на суму 30 478 428,67 грн. (тридцять мільйонів чотириста сімдесят вісім тисяч чотириста тридцять вісім грн.67 коп.) ) без ПДВ .
18 287 063,20 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США
16 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьДругий повторний аукціон з продажу ліквідаційного майна ТОВ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ": право вимоги до ТОВ “МИЛА КІЗОНЬКА ГАЙ” (КОД ЄДРПОУ: 41431598) - загальна сума заборгованості 2’513’900,00 грн; право вимоги до ТОВ "ОЗОН КОНСАЛТИНГ" (КОД ЄДРПОУ: 40554595) - загальна сума заборгованості 3’074’500,00 грн; право вимоги до БРЕТШНЕЙДЕР ТОМАС (РНОКПП: 2377521019) - загальна сума права вимоги 31’051’590,00 грн.
8 793 597,60 грн без ПДВ
Дивитись