Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення другого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
транспортний засіб :спеціалізований вантажний фургон
Марка: DAF XF 95.430 ;
VIN-XLRAE47XS0E687240 , рік випуску-2006; реєстраційний номер-АР2071СІ; тип палива -дизель; колір-оранжевий;
Місце знаходження майна: Миколаївський район, Первомайський район, смт. Підгородна, вул. Центральна, буд. 151
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: Другий повторний аукціон, що проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі .
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
338 491,20 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 24 бер. 2025 19:28
до 9 квіт. 2025 16:25
з 9 квіт. 2025 09:40
до 9 квіт. 2025 16:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
транспортний засіб DAF XF 95.430 ; VIN-XLRAE47XS0E687240 ; рік випуску-2006; реєстраційний номер-АР2071СІ; тип палива -дизель; колір-оранжевий; Тип КТЗ- спеціалізований вантажний фургон
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
DAF
Модель транспортного засобу:
XF 95.430
Рік випуску:
2006
Об'єм двигуна, см³:
12580.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
оранжевий
Пробіг, км:
987618.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
XLRAE47XS0E687240
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу. Поодинокі сколи та пошкодження лакофарбового покриття, що відноситься до експлуатаційного зносу
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 24 бер. 2025 19:28 | |
| Ілюстрація | 24 бер. 2025 19:28 | |
| Ілюстрація | 24 бер. 2025 19:28 | |
| Ілюстрація | 24 бер. 2025 19:28 | |
| Ілюстрація | 24 бер. 2025 19:28 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 24 бер. 2025 19:28 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 24 бер. 2025 19:28 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
643 248,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
Дивитись558 633,60 грн з ПДВ
Дивитись