Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення другого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: Трактор колісний СASE IH MX 335 , реєстраційний номер 10143 АР, рік випуску 2010, заводський номер ZARZ01968, двигун номер 73077714, колір-червоний; Місце знаходження майна: Дніпропетровська обл., с. Веселе, вул. Яблунева, 1 Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: другий повторний аукціон, що проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

608 572,20 грн

без ПДВ
Аукціон відмінено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 24 бер. 2025 19:25

до 9 квіт. 2025 16:40

Аукціон

з 9 квіт. 2025 09:55

до 9 квіт. 2025 16:40

Кваліфікація

з 9 квіт. 2025 16:40

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
24 бер. 2025 19:25 – 9 квіт. 2025 16:40
Період аукціону:
9 квіт. 2025 09:55 – 9 квіт. 2025 16:40
Дата публікації:
24 бер. 2025 19:25
Період редагування:
24 бер. 2025 19:25 – 3 квіт. 2025 18:00
Період питань:
24 бер. 2025 19:25 – 8 квіт. 2025 18:00
Період відповідей:
24 бер. 2025 19:25 – 8 квіт. 2025 18:00
Період кваліфікації:
9 квіт. 2025 16:40

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20250324-32159
Гарантійний внесок:
60 857,22 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
811 429,60 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
102-3
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
608 572,20 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
6 085,72 грн
Кількість кроків:
1
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0958307569 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Виявлення помилки в оголошені
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 24 квіт. 2025 12:51

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Трактор колісний СASE IH MX 335 , реєстраційний номер 10143 АР, рік випуску 2010, заводський номер рама ZARZ01968, двигун номер 73077714, колір-червоний.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СASE
Модель транспортного засобу:
IH MX 335
Рік випуску:
2010
Об'єм двигуна, см³:
9000.0
Тип палива:
Інше
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
червоний
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ZARZ01968
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
потребує поточного ремонту. Трактор в не робочому стані, знятий двигун та коробка передач.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 24 бер. 2025 19:25
Ілюстрація 24 бер. 2025 19:25
Ілюстрація 24 бер. 2025 19:25
Ілюстрація 24 бер. 2025 19:25
Ілюстрація 24 бер. 2025 19:25
Лист забезпеченого кредитора 24 бер. 2025 19:25
Лист забезпеченого кредитора 24 бер. 2025 19:25

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Воскобой Давид Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3630606650

Пропозиція:

608 572,20 грн

Статус:

Очікується оплата

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 квіт. 2025 16:05
Цифровий підпис 8 квіт. 2025 16:05
Протокол аукціону 17 квіт. 2025 16:42

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 17 квіт. 2025 16:42

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 квіт. 2025 16:05
Цифровий підпис 8 квіт. 2025 16:05
Протокол аукціону 17 квіт. 2025 16:42

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 17 квіт. 2025 16:42

Період підписання протоколу:
9 квіт. 2025 16:40 – 19 квіт. 2025 16:40
Період оплати:
9 квіт. 2025 16:40

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
8 квіт. 2013 23:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA363808050000000026006185176
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

643 248,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380501006016 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

558 633,60 грн з ПДВ

Дивитись