Про проведення аукціону з продажу дебіторської заборгованості ТОВ "СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ “ДИНАМО-КИЇВ”, в процедурі банкрутства Товариства з обмеженою відповідальністю “Карпатенерготранс”, ідентифікаційний код 39939623, відкритій
Господарським судом Івано-Франківської області, справа № 909/1070/23.
Дебіторська заборгованість ТОВ "СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ “ДИНАМО-КИЇВ” (вул. Щербакова, 53, м. Київ, 04111; код ЄДРПОУ 39878346) в розмірі 227 370,00 грн, яка виникла за договором Фінансової допомоги № 15/07/16 від 15.07.2016 р. (Дані згідно банківських виписок, інші документи відсутні).
Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше
трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; - Переможцю аукціону податкова накладна не видається.
181 896,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Кобельник Олег Сергійовичз 24 лют. 2025 15:41
до 11 бер. 2025 16:15
з 11 бер. 2025 09:30
до 11 бер. 2025 16:15
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Дебіторська заборгованість ТОВ "СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ “ДИНАМО-КИЇВ” (вул. Щербакова, 53, м. Київ, 04111; код ЄДРПОУ 39878346) в розмірі 227 370,00 грн, яка виникла за договором Фінансової допомоги № 15/07/16 від 15.07.2016 р. (Дані згідно банківських виписок, інші документи відсутні). Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; - Переможцю аукціону податкова накладна не видається.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79014, Львівська область, м. Львів, вул. Б. Котика, 7, оф. 401 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 24 лют. 2025 15:41 | |
| Протокол комітету кредиторів | 24 лют. 2025 15:41 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 лют. 2025 15:41 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 лют. 2025 15:41 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 лют. 2025 15:41 | |
| Проєкт акту/договору | 24 лют. 2025 15:41 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Кобельник Олег СергійовичВас може зацікавити
Аукціон (другий повторний) з продажу майна боржника (права вимоги) – ТОВ «Поліссягаз» (12501, Житомирська область, Коростишівський район, м.Коростишів, вул.Київська, б.55, код ЄДРПОУ 39809534) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №906/939/23, яка перебуває в провадженні Господарського суду Житомирської області.
275 813,02 грн без ПДВ
Дивитись349 669,17 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОТОР ОЙЛ», місцезнаходження: 65003, Україна, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва, будинок 72 офіс 1209, код ЄДРПОУ 44292906.
157 361,87 грн без ПДВ
Дивитись