Другий повторний аукціон з продажу майна в процедурі реалізації майна фізичної особи Василенко Наталії Леонідівни (РНОКПП 2929618029), а саме корпоративних прав у приватному підприємстві «Будспецторг» (код ЄДРПОУ 35612471)
Арбітражний керуючий Унгуряну Дорін Віорелович (свідоцтво Міністерства юстиції України № 1402), що діє на підставі постанови господарського суду Чернівецької області від 09.04.2024 р. та ухвали того ж суду від 03.10.2024 р. у справі № 926/4443-б/23 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна фізичної особи Василенко Наталії Леонідівни (РНОКПП 2929618029), а саме:
Корпоративні права у приватному підприємстві «Будспецторг» (код ЄДРПОУ 35612471), що знаходиться за адресою:
05040, м. Київ, вул.
Мельникова, 12
тел. 38-096-0823029
Розмір статутного капіталу — 2 100 000,00 грн.
До продажу пропонується 100 (сто) процентів часток в статутного капіталі, що складає 2 100 000,00 грн.
Середня чисельність працівників — 0 (нуль).
Земельних ділянок у власності чи в користуванні немає.
Балансова вартість основних фондів — 0 (нуль), відсутні.
Зношення основних фондів — відсутнє.
Балансовий прибуток на кінець останнього звітного періоду 2023 року складає непокритий збиток в розмірі 422,9 тис. грн.
Дебіторська заборгованість — 33 тис. грн.
Кредиторська заборгованість — 165,9 тис. грн.
Основні види продукції (робіт, послуг) та їх обсяг – протягом останніх п’яти років приватне підприємство «Будспецторг» господарською діяльністю не займалося (продукції не виробляло, робіт не проводило, послуг не надавало).
1 260 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Унгуряну Дорін Віореловичз 7 січ. 2025 16:42
до 17 січ. 2025 16:30
з 17 січ. 2025 09:45
до 17 січ. 2025 16:30
з 17 січ. 2025 16:30
до 23 січ. 2025 18:39
23 січ. 2025 18:39
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Корпоративні права у приватному підприємстві «Будспецторг» (код ЄДРПОУ 35612471), що розташоване за адресою: 05040, м. Київ, вул. Мельникова, 12 тел. 38-096-0823029 Розмір статутного капіталу — 2 100 000,00 грн. До продажу пропонується 100 (сто) процентів часток в статутного капіталі, що складає 2 100 000,00 грн. Середня чисельність працівників — 0 (нуль). Земельних ділянок у власності чи в користуванні немає. Балансова вартість основних фондів — 0 (нуль), відсутні. Зношення основних фондів — відсутнє. Балансовий прибуток на кінець останнього звітного періоду 2023 року складає непокритий збиток в розмірі 422,9 тис. грн. Дебіторська заборгованість — 33 тис. грн. Кредиторська заборгованість — 165,9 тис. грн. Основні види продукції (робіт, послуг) та їх обсяг – протягом останніх п’яти років приватне підприємство «Будспецторг» господарською діяльністю не займалося (продукції не виробляло, робіт не проводило, послуг не надавало).
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 100 відсоток |
Адреса: Україна, 05040, Київ, Київ, вул. Мельникова, 12 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Протокол комітету кредиторів | 7 січ. 2025 16:42 | |
| Рішення суду | 7 січ. 2025 16:42 | |
| Рішення суду | 7 січ. 2025 16:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 7 січ. 2025 16:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 7 січ. 2025 16:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 7 січ. 2025 16:42 | |
| Проєкт акту/договору | 7 січ. 2025 16:42 | |
| Проєкт акту/договору | 7 січ. 2025 16:42 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Колісник Тетяна Олександрівна
ЄДРПОУ:
44383343
|
Пропозиція: 12 600,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Договір купівлі-продажу від 22.01.2025р. та Акт приймання-передачі частки в статутному капіталі від 22.01.2025р.
Опис договору:
Договір купівлі-продажу від 22.01.2025р. та Акт приймання-передачі частки в статутному капіталі від 22.01.2025р.
Вартість договору
12 600,00 грн
Заключна вартість договору:
12 600,00 грн
Дата підписання договору:
22 січ. 2025 18:38
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
17 січ. 2025 16:30 – 27 січ. 2025 16:30
Період оплати:
17 січ. 2025 16:30 – 4 лют. 2025 15:59
Період підписання договору:
4 лют. 2025 15:59 – 12 лют. 2025 15:59
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Унгуряну Дорін ВіореловичВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНШУРЕНС ТЕХНОЛОДЖІ» (ЄДРПОУ 42092193, 49100, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, УЗВІЗ КОДАЦЬКИЙ, будинок 2) номінальною вартістю 49 950 000,00 грн.
1 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОТЕЙРА ПЛЮС" (ЄДРПОУ 23496570, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРИНИЦЬКОГО, будинок 12) номінальною вартістю 2 500 000,00 грн.
750 000,00 грн без ПДВ
Дивитись