Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення другого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
транспортний засіб :загальний легковий пасажирський-В
Марка: RENAULT KANGOO ;
VIN-VF1FW15B546615083, рік випуску-2012; реєстраційний номер-АР5118СО; тип палива -дизель; колір-білий;
Місце знаходження майна: м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 1
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: другий повторний аукціон, що проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі .
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
108 209,40 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 16 вер. 2024 09:25
до 26 вер. 2024 16:30
з 26 вер. 2024 09:45
до 26 вер. 2024 16:45
з 26 вер. 2024 16:45
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
транспортний засіб RENAULT KANGOO; VIN-VF1FW15B546615083; рік випуску-2012; реєстраційний номер-АР5118СО; тип палива -дизель; колір-білий; Тип КТЗ-загальний легковий пасажирський-В
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
RENAULT
Модель транспортного засобу:
KANGOO
Рік випуску:
2012
Об'єм двигуна, см³:
1461.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
білий
Пробіг, км:
368728.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF1FW15B546615083
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу. Значне забруднення оббивки сидінь, пошкодження ручок та дверей в салоні.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 16 вер. 2024 09:25 | |
| Ілюстрація | 16 вер. 2024 09:25 | |
| Ілюстрація | 16 вер. 2024 09:25 | |
| Ілюстрація | 16 вер. 2024 09:25 | |
| Ілюстрація | 16 вер. 2024 09:25 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 16 вер. 2024 09:25 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 16 вер. 2024 09:25 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 16 вер. 2024 09:25 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 12 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Русаков Олег Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2989013796
|
Пропозиція: 181 000,00 грн |
Статус: Очікується акт/договір |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
181 000,00 грн
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
26 вер. 2024 16:45 – 6 жовт. 2024 16:45
Період оплати:
26 вер. 2024 16:45 – 20 жовт. 2024 16:45
Період підписання договору:
20 жовт. 2024 16:45 – 28 жовт. 2024 16:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Телепа Артем Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3398316550
|
Пропозиція: 166 666,61 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Терещенко Анатолій Борисович
ІПН/РНОКПП:
2291110452
|
Пропозиція: 162 012,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Гуйва Віталій Іванович
ІПН/РНОКПП:
1997217755
|
Пропозиція: 160 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
БОРИСОВА МАР'ЯНА АРТУРІВНА
ЄДРПОУ:
42831345
|
Пропозиція: 125 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Ренгевич Анна Вікторівна
ІПН/РНОКПП:
3325907680
|
Пропозиція: 121 777,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Ганненко Костянтин Іванович
ІПН/РНОКПП:
2809509250
|
Пропозиція: 121 100,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Губа Б.Р.
ІПН/РНОКПП:
3451107499
|
Пропозиція: 112 700,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Акімов Сергій Вікторович
ІПН/РНОКПП:
2943820590
|
Пропозиція: 110 210,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Дьяков Владислав Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3465305977
|
Пропозиція: 110 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Дмитро
ЄДРПОУ:
45141143
|
Пропозиція: 108 209,40 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Нідзельський Олександр Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3130600371
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
Дивитись