Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення другого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: Автонавантажувач TOYOTA 8FGU15 , державний номерний знак Т09872АР, рік випуску 2008, ідентифікаційний номер рама 8FGU18-10261, колір-червоний; Місце знаходження майна: Дніпропетровська область, Новомосковський район, с. Орлівщина, вул. Аграрна, 1 Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: другий повторний аукціон, що проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

123 064,80 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 вер. 2024 09:32

до 26 вер. 2024 16:40

Аукціон

з 26 вер. 2024 09:55

до 26 вер. 2024 16:55

Кваліфікація

з 26 вер. 2024 16:55

до 16 жовт. 2024 17:03

Аукціон завершено

16 жовт. 2024 17:05

Подача пропозицій:
16 вер. 2024 09:32 – 26 вер. 2024 16:40
Період аукціону:
26 вер. 2024 09:55 – 26 вер. 2024 16:55
Дата публікації:
16 вер. 2024 09:32
Період редагування:
16 вер. 2024 09:32 – 20 вер. 2024 18:00
Період питань:
16 вер. 2024 09:32 – 25 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
16 вер. 2024 09:32 – 25 вер. 2024 18:00
Період кваліфікації:
26 вер. 2024 16:55 – 28 жовт. 2024 16:55

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20240916-27021
Гарантійний внесок:
12 306,48 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
164 086,40 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
101
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
123 064,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 230,65 грн
Кількість кроків:
1
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автонавантажувач TOYOTA 8FGU15, державний номерний знак Т09872АР, рік випуску 2008, ідентифікаційний номер рама 8FGU18-10261, колір-червоний.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
TOYOTA
Модель транспортного засобу:
8FGU15
Рік випуску:
2008
Тип палива:
Інше
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
червоний
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
потребує поточного ремонту. . Значне пошкодження лакофарбового покриття.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 16 вер. 2024 09:32
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:32
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:32
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:32
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:32
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:32
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:32
Лист забезпеченого кредитора 16 вер. 2024 09:32
Лист забезпеченого кредитора 16 вер. 2024 09:32
Лист забезпеченого кредитора 16 вер. 2024 09:32

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Панченко В.М.
ЄДРПОУ:
40441563

Пропозиція:

161 230,65 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 вер. 2024 14:37
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 вер. 2024 14:37
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 вер. 2024 16:42
Протокол аукціону 27 вер. 2024 16:56

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 27 вер. 2024 16:56
Інформація про часткову оплату 7 жовт. 2024 14:28
Інформація про повний розрахунок 9 жовт. 2024 11:18

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 16 жовт. 2024 16:58

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 вер. 2024 14:37
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 вер. 2024 14:37
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 вер. 2024 16:42
Протокол аукціону 27 вер. 2024 16:56

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 27 вер. 2024 16:56
Інформація про часткову оплату 7 жовт. 2024 14:28
Інформація про повний розрахунок 9 жовт. 2024 11:18

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 16 жовт. 2024 16:58
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
161 230,65 грн
Дата підписання договору:
8 жовт. 2024 16:59
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 16 жовт. 2024 16:58

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
26 вер. 2024 16:55 – 6 жовт. 2024 16:55
Період оплати:
26 вер. 2024 16:55 – 20 жовт. 2024 16:55
Період підписання договору:
20 жовт. 2024 16:55 – 28 жовт. 2024 16:55

Учасник:

Ім'я:
ОНИЩЕНКО ВІКТОР ІВАНОВИЧ
ЄДРПОУ:
41405044

Пропозиція:

160 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 23 вер. 2024 15:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 вер. 2024 15:54

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 23 вер. 2024 15:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 вер. 2024 15:54

Учасник:

Ім'я:
БОРИСОВА МАР'ЯНА АРТУРІВНА
ЄДРПОУ:
42831345

Пропозиція:

145 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 вер. 2024 17:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 вер. 2024 17:29

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 вер. 2024 17:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 вер. 2024 17:29

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
7 квіт. 2013 12:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA363808050000000026006185176
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись