Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведеннядругого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб :загальний легковий седан-В Марка: Mitsubishi LANСER; VIN-JMBSTCY4A8U007536 , рік випуску-2008; реєстраційний номер-АР4321СО; тип палива -бензин; колір-сірий; Місце знаходження майна: м. Київ, вул. Юлії Здановської, 71Г Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: другий повторний аукціон, що проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі . Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

122 444,40 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 вер. 2024 09:26

до 26 вер. 2024 16:35

Аукціон

з 26 вер. 2024 09:50

до 26 вер. 2024 16:50

Кваліфікація

з 26 вер. 2024 16:50

до 23 жовт. 2024 10:12

Аукціон завершено

23 жовт. 2024 10:12

Подача пропозицій:
16 вер. 2024 09:26 – 26 вер. 2024 16:35
Період аукціону:
26 вер. 2024 09:50 – 26 вер. 2024 16:50
Дата публікації:
16 вер. 2024 09:26
Період редагування:
16 вер. 2024 09:26 – 20 вер. 2024 18:00
Період питань:
16 вер. 2024 09:26 – 25 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
16 вер. 2024 09:26 – 25 вер. 2024 18:00
Період кваліфікації:
26 вер. 2024 16:50 – 28 жовт. 2024 16:50

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20240916-23472
Гарантійний внесок:
12 244,44 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
163 259,20 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
86
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
122 444,40 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 224,44 грн
Кількість кроків:
1
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

транспортний засіб Mitsubishi LANСER; VIN-JMBSTCY4A8U007536 ; рік випуску-2008; реєстраційний номер-АР4321СО; тип палива -бензин; колір-сірий; Тип КТЗ-загальний легковий седан-В

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Mitsubishi
Модель транспортного засобу:
LANСER
Рік випуску:
2008
Об'єм двигуна, см³:
1997.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
JMBSTCY4A8U007536
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу. Пошкодження кріплення переднього бамперу справа, механічне пошкодження переднього бамперу в нижній частині справа, механічні пошкодження заднього бамперу.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 16 вер. 2024 09:26
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:26
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:26
Ілюстрація 16 вер. 2024 09:26
Лист забезпеченого кредитора 16 вер. 2024 09:26
Лист забезпеченого кредитора 16 вер. 2024 09:26
Лист забезпеченого кредитора 16 вер. 2024 09:26

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 7 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Губа Б.Р.
ІПН/РНОКПП:
3451107499

Пропозиція:

151 080,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:11
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:11
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:12

Рішення відповідальної особи 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:11
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:11
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:12
Інформація про часткову оплату 8 жовт. 2024 10:22
Інформація про повний розрахунок 8 жовт. 2024 10:23

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 23 жовт. 2024 10:11

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:11
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:11
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:12

Рішення відповідальної особи 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:11
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:11
Протокол аукціону 30 вер. 2024 10:12
Інформація про часткову оплату 8 жовт. 2024 10:22
Інформація про повний розрахунок 8 жовт. 2024 10:23

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 23 жовт. 2024 10:11
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
151 080,00 грн
Дата підписання договору:
7 жовт. 2024 10:12
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 23 жовт. 2024 10:11

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
26 вер. 2024 16:50 – 6 жовт. 2024 16:50
Період оплати:
26 вер. 2024 16:50 – 20 жовт. 2024 16:50
Період підписання договору:
20 жовт. 2024 16:50 – 28 жовт. 2024 16:50

Учасник:

Ім'я:
ЛОГВИН ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
ІПН/РНОКПП:
2308421762

Пропозиція:

149 855,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 вер. 2024 15:59

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 вер. 2024 15:59

Учасник:

Ім'я:
Сірий Владислав Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3423814712

Пропозиція:

135 111,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 вер. 2024 16:54
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 вер. 2024 16:54

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 вер. 2024 16:54
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 вер. 2024 16:54

Учасник:

Ім'я:
Черкас Андрій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3231912976

Пропозиція:

135 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Кириченко Михайло Борисович
ІПН/РНОКПП:
2773612550

Пропозиція:

132 500,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2024 15:56

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2024 15:56

Учасник:

Ім'я:
Дьяков Владислав Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3465305977

Пропозиція:

125 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 вер. 2024 15:03

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 вер. 2024 15:03

Учасник:

Ім'я:
Демків Костянтин Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3251407338

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2024 10:33

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2024 10:33

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
8 квіт. 2013 12:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA363808050000000026006185176
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись