Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення другого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
транспортний засіб :лековий седан В
Марка: Lexus LS 460 ;VIN-JTHCL46F105014093 рік
випуску-2012; реєстраційний номер-АР9988СЕ; тип палива -бензин; колір-сірий;
Місце знаходження майна: м. Київ, вул. Ю.Здановської 71Г.
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Майно знаходиться у заставі.
Вид аукціону: другий повторний аукціон, що проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
340 891,80 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 11 лип. 2024 09:14
до 22 лип. 2024 16:20
з 22 лип. 2024 09:35
до 22 лип. 2024 16:35
з 22 лип. 2024 16:35
до 6 серп. 2024 17:03
6 серп. 2024 17:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Марка: Lexus LS 460 ;VIN-JTHCL46F105014093 рік випуску-2012; реєстраційний номер-АР9988СЕ; тип палива -бензин; колір-сірий;
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Lexus
Модель транспортного засобу:
LS 460
Рік випуску:
2012
Об'єм двигуна, см³:
4608.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Автоматична
Колір:
сірий
Пробіг, км:
197914.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
JTHCL46F105014093
Технічний стан:
на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ на ходу. Значне забруднення обивки салону та сидінь. Пошкодження покриття решітки радіатора. Потребує ремонту
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Ілюстрація | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Ілюстрація | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Ілюстрація | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Ілюстрація | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Ілюстрація | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Ілюстрація | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Ілюстрація | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Ілюстрація | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 11 лип. 2024 09:14 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 11 лип. 2024 09:14 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 5 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Погорєлов Юрій Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
2839813577
|
Пропозиція: 444 650,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
444 650,00 грн
Дата підписання договору:
26 лип. 2024 17:03
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
22 лип. 2024 16:35 – 30 лип. 2024 16:35
Період оплати:
22 лип. 2024 16:35 – 15 серп. 2024 16:35
Період підписання договору:
15 серп. 2024 16:35 – 25 серп. 2024 16:35
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Півторак Катерина Сергіївна
ІПН/РНОКПП:
3666809460
|
Пропозиція: 441 222,23 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Гридін І.М.
ІПН/РНОКПП:
3108519460
|
Пропозиція: 406 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Микитенко Олег Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2703213736
|
Пропозиція: 400 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Гончарук Анатолій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2950815416
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
643 248,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
Дивитись558 633,60 грн з ПДВ
Дивитись