Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення другого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
транспортний засіб :Вантажний фургон малотонажний -В
Марка: Fiat Doblo ЗНГ;
VIN-ZFA22300005674295; рік випуску-2009; реєстраційний номер-АР2939ВО; тип палива -газ-бензин; колір-білий;
Місце знаходження майна: Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н., смт Томаківка, вул. Ярослава Мудрого 49/1
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: другий повторний аукціон, проводитьсяз можливістю зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі .
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
64 738,80 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 10 лип. 2024 16:38
до 22 лип. 2024 16:40
з 22 лип. 2024 09:55
до 22 лип. 2024 16:55
з 22 лип. 2024 16:55
до 22 серп. 2024 14:42
22 серп. 2024 14:42
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
транспортний засіб Fiat Doblo ЗНГ ; VIN-ZFA22300005674295; рік випуску-2009; реєстраційний номер-АР2939ВО; тип палива -газ-бензин; колір-білий; Тип КТЗ- вантажний фургон малотонажний -В.
Код CAV: 34115000-6 Інші легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Fiat
Модель транспортного засобу:
Doblo ЗНГ
Рік випуску:
2009
Об'єм двигуна, см³:
1368.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
білий
Пробіг, км:
390082.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ZFA22300005674295
Технічний стан:
на ходу потребує ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ на ходу. Генератор в неробочому стані. Значне забруднення двигуна. Точкова корозія переднії крил, лівого порога. Потертості та забруднення салона та сидінь, сколи лакофарбового покриття по кузову
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 10 лип. 2024 16:38 | |
| Ілюстрація | 10 лип. 2024 16:38 | |
| Ілюстрація | 10 лип. 2024 16:38 | |
| Ілюстрація | 10 лип. 2024 16:38 | |
| Ілюстрація | 10 лип. 2024 16:38 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 10 лип. 2024 16:38 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 10 лип. 2024 16:38 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 10 лип. 2024 16:38 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Кам'янович Сергій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2459212675
|
Пропозиція: 100 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
100 000,00 грн
Дата підписання договору:
19 серп. 2024 14:41
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
22 лип. 2024 16:55 – 30 лип. 2024 16:55
Період оплати:
22 лип. 2024 16:55 – 15 серп. 2024 16:55
Період підписання договору:
15 серп. 2024 16:55 – 25 серп. 2024 16:55
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Гончарук Анатолій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2950815416
|
Пропозиція: 80 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
КАНЮК АЛЬОНА ІГОРІВНА
ЄДРПОУ:
42831345
|
Пропозиція: 64 738,80 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись