Аукціон з продажу майна в процедурі банкрутства ТОВ "Федерація тактичної стрільби С.К.О.Р.П." (код ЄДРПОУ 40334360)

Арбітражний керуючий Унгуряну Дорін Віорелович (свідоцтво Міністерства юстиції України № 1402), що діє на підставі постанови господарського суду Чернівецької області від 28.07.2023 у справі № 926/1245-б/23 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ТОВ "Федерація тактичної стрільби С.К.О.Р.П." ( (код ЄДРПОУ 40334360; 58018, м. Чернівці, вул. Скальда (бувш. Комарова), 13А), а саме: - легковий автомобіль DACIA SANDERO, реєстраційний номер CE 2620 СА, номер кузова UU1BSDMER42699904, 2010 року випуску, синього кольору. Автомобіль обладнано газовим устаткуванням, гідропідсилювачем керма, склопідйомниками передніх дверей, іммобілайзером. Місце знаходження майна: місто Чернівці. Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Автомобіль не знаходиться у заставі. Автомобіль знятий з військового обліку. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

115 592,80 грн

з ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 трав. 2024 10:12

до 3 черв. 2024 16:20

Аукціон

з 3 черв. 2024 09:35

до 3 черв. 2024 16:35

Кваліфікація

з 3 черв. 2024 16:35

до 13 черв. 2024 09:15

Аукціон завершено

13 черв. 2024 09:16

Подача пропозицій:
23 трав. 2024 10:12 – 3 черв. 2024 16:20
Період аукціону:
3 черв. 2024 09:35 – 3 черв. 2024 16:35
Дата публікації:
23 трав. 2024 10:12
Період редагування:
23 трав. 2024 10:12 – 28 трав. 2024 18:00
Період питань:
23 трав. 2024 10:12 – 2 черв. 2024 18:00
Період відповідей:
23 трав. 2024 10:12 – 2 черв. 2024 18:00
Період кваліфікації:
3 черв. 2024 16:35 – 7 лип. 2024 09:03

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20240523-66101
Гарантійний внесок:
11 559,28 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
144 491,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
115 592,80 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 155,93 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
926/1245-б/23
Найменування господарського суду:
Господарський суд Чернівецької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередньою домовленістю з арбітражним керуючим за телефоном 050-3740500 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Федерація тактичної стрільби С.К.О.Р.П."
ЄДРПОУ:
40334360
Адреса:
Україна, 58018, Чернівецька область, Чернівці, вул. Скальда (бувш. Комарова), 13А, КОАТУУ: 7300000000, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЧЕРНІВЦІ

Основний контакт

Ім'я:
Унгуряну Дорін Віорелович
E-mail:
Телефон:
0503740500

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль DACIA SANDERO, реєстраційний номер CE 2620 СА, номер кузова UU1BSDMER42699904, 2010 року випуску, синього кольору.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 58001, Чернівецька область, Чернівці, вул. Нагірна, 1

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
DACIA
Модель транспортного засобу:
SANDERO
Рік випуску:
2010
Об'єм двигуна, см³:
1390.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
синій
Пробіг, км:
170000.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
UU1BSDMER42699904
Комплектація:
1.4 МТ LAUREATE
Технічний стан:
На ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
• автомобіль має сколи на лобовому склі; • незначні подряпини та вм'ятини на кузові; • незначні пошкодження переднього та заднього бамперів, а також їх кріплень; • незначною мірою пошкоджена передня карта дверей водія; • акумулятор потребує заміни; • двері багажника не відкриваються; • колісна гума потребує заміни.

Документи аукціону 23 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Ілюстрація 23 трав. 2024 10:12
Паспорт торгів 23 трав. 2024 10:12
Копії документів та матеріалів на лот 23 трав. 2024 10:12
Рішення суду 23 трав. 2024 10:12
Протокол комітету кредиторів 23 трав. 2024 10:12

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 8 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Гаврилюк Ольга Сергіївна
ІПН/РНОКПП:
2141905589

Пропозиція:

131 156,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 трав. 2024 18:46
Документи що підтверджують відповідність вимогам 27 трав. 2024 18:46

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 4 черв. 2024 10:58
Інформація про повний розрахунок 13 черв. 2024 09:09
Інформація про повний розрахунок 13 черв. 2024 09:09

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 13 черв. 2024 09:12

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 трав. 2024 18:46
Документи що підтверджують відповідність вимогам 27 трав. 2024 18:46

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 4 черв. 2024 10:58
Інформація про повний розрахунок 13 черв. 2024 09:09
Інформація про повний розрахунок 13 черв. 2024 09:09

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 13 черв. 2024 09:12
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
Б/н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Вартість договору
131 156,00 грн
Заключна вартість договору:
131 156,00 грн
Дата підписання договору:
11 черв. 2024 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 13 черв. 2024 09:12

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
3 черв. 2024 16:35 – 11 черв. 2024 16:35
Період оплати:
3 черв. 2024 16:35 – 27 черв. 2024 09:03
Період підписання договору:
27 черв. 2024 09:03 – 7 лип. 2024 09:03

Учасник:

Ім'я:
Ящук Олександр Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2942908539

Пропозиція:

130 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 трав. 2024 15:56

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 трав. 2024 15:56

Учасник:

Ім'я:
Петрусенко Тарас Віталійович
ID-карта:
003201335

Пропозиція:

122 536,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 трав. 2024 11:42

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 трав. 2024 11:42

Учасник:

Ім'я:
Галун Дмитро Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
2672401754

Пропозиція:

120 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 черв. 2024 09:30
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 черв. 2024 09:30

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 черв. 2024 09:30
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 черв. 2024 09:30

Учасник:

Ім'я:
Яросіченко Павло Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3481004053

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 трав. 2024 14:18

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 трав. 2024 14:18

Учасник:

Ім'я:
Петросян Арман Саркісович
ІПН/РНОКПП:
3555702094

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Павко Василь Олегович
ІПН/РНОКПП:
3544308031

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 черв. 2024 21:57

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 черв. 2024 21:57

Учасник:

Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2806814993
Адреса:
Україна, 58001, Чернівецька область, Чернівці, вул.Нагірна, 1
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1402
Дата видачі свідоцтва:
25 лип. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Сидора Ігор Юрійович
E-mail:
Телефон:
0505864632

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Опис:
За придбання з електронних торгів автомобіля Dacia Sandero, CE2620CA
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA393052990000026004031806830
Найменування одержувача:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Федерація тактичної стрільби С.К.О.Р.П."
ЄДРПОУ одержувача:
40334360

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Унгуряну Дорін Віорелович

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись