Другий повторний аукціон з продажу майна ТОВ «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» (ідентифікаційний код 32853429), яке увійшло до ліквідаційної маси банкрута, в межах справи про банкрутство №904/8336/21, Господарський суд Дніпропетровської області, ЛОТ №3_32853429
На даному аукціоні пропонується до продажу майно ТОВ «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» (ідентифікаційний код 32853429) в склад якого входять:
(1). Свиноферма, південна частина села, загальна площа (кв.м): 2259.4, місцезнаходження: Херсонська обл., Скадовський р., сщ. Благодатне, Ферма, об'єкт № 2. Опис об’єкта: Зазначений об’єкт нерухомого майна у цілому складається із Будинку тваринника літ. «А» загальною площею 54,7 кв.м., Свинарнику літ. «Б» загальною площею 1098,4 кв.м., Свинарнику, літ. «В» загальною площею 1106,3
кв.м. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 405682465247.
(2). Нежитлова будівля вагова, Загальна площа (кв.м): 14.2, місцезнаходження: Херсонська обл., Олешківський р., с. Виноградове, вулиця Виноградівська, будинок 1а. Складові частини об’єкта нерухомого майна: будівля вагової А, вагова Б. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 53675565250.
ТОВ «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» (код ЄДРПОУ 32853429; місцезнаходження: 49006, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, проспект ПУШКІНА, будинок 55, офіс 423)
Початкова ціна лоту: 2 011 579,20 грн. (ціна без ПДВ). Податкова накладна не видається.
Спосіб проведення аукціону: з можливістю зниження початкової ціни.
Крок аукціону: 1 відсоток початкової ціни лота (20 115,79 грн.)
Загальна кількість кроків аукціону для зниження початкової ціни, на які (кроки) знижується початкова ціна лота, становить 99 кроків.
Гарантійний внесок: грошова сума у розмірі 10 відсотків початкової ціни лота (201 157,92 грн.)
Вид аукціону: другий повторний аукціон.
Адреса сторінки веб-сайту, на якій розміщено відомості про проведення попереднього аукціону:
(1) на офіційному сайті ТОВ «ТБ ЄВРОПЕЙСЬКА» (https://sale.tbe-birzha.com.ua/):
https://sale.tbe-birzha.com.ua/uk/bankRuptcy-dutch/procedures/view?id=BRD001-UA-20240509-53832
(2) на офіційному сайті ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (prozorro.sale):
https://prozorro.sale/auction/BRD001-UA-20240509-53832
Форма власності: приватна.
Фотографічне зображення майна, що продається, в даному оголошенні не надається оскільки майно знаходиться на тимчасово окупованій території Україні.
У випадку наявності будь-яких негативних обставин, пов’язаних із неможливістю отримання доступу до файлів/неможливістю відкриття файлів/документів які завантажені у даному оголошенні, особи, можуть звернутись до ліквідатора банкрута – Касаткіна Дениса Миколайовича за телефоном: +38 (097) 835 77 13, адреса електронної пошти: [email protected].
2 011 579,20 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Касаткін Денис Миколайовичз 23 трав. 2024 18:14
до 3 черв. 2024 16:40
з 3 черв. 2024 09:55
до 3 черв. 2024 16:40
з 3 черв. 2024 16:40
до 10 черв. 2024 13:44
10 черв. 2024 13:56
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
ЛОТ №3_32853429: (1). Свиноферма, південна частина села, загальна площа (кв.м): 2259.4, місцезнаходження: Херсонська обл., Скадовський р., сщ. Благодатне, Ферма, об'єкт № 2. Опис об’єкта: Зазначений об’єкт нерухомого майна у цілому складається із Будинку тваринника літ. «А» загальною площею 54,7 кв.м., Свинарнику літ. «Б» загальною площею 1098,4 кв.м., Свинарнику, літ. «В» загальною площею 1106,3 кв.м. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 405682465247. (2). Нежитлова будівля вагова, Загальна площа (кв.м): 14.2, місцезнаходження: Херсонська обл., Олешківський р., с. Виноградове, вулиця Виноградівська, будинок 1а. Складові частини об’єкта нерухомого майна: будівля вагової А, вагова Б. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 53675565250.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 75743, Херсонська область, Благодатне, Ферма, об'єкт № 2 |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
405682465247
Дата реєстрації:
23 серп. 2016 06:01
Площа ділянки, кв. м:
2273.6
Координати:
Широта: 46.23788958116123 Довгота: 33.14410346163958
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 23 трав. 2024 18:14 | |
| Протокол комітету кредиторів | 23 трав. 2024 18:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 23 трав. 2024 18:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 23 трав. 2024 18:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 23 трав. 2024 18:14 | |
| Ілюстрація | 23 трав. 2024 18:14 | |
| Ілюстрація | 23 трав. 2024 18:14 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 23 трав. 2024 18:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 23 трав. 2024 18:14 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Гоголь Юрій Андрійович
ЄДРПОУ:
35760621
|
Пропозиція: 20 115,79 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
BRD001-UA-20240523-64438
Назва договору:
купівлі-продажу майна банкрута на аукціоні
Опис договору:
договір
Вартість договору
20 115,79 грн
Заключна вартість договору:
20 115,79 грн
Дата підписання договору:
5 черв. 2024 13:43
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
3 черв. 2024 16:40 – 11 черв. 2024 16:40
Період оплати:
3 черв. 2024 16:40 – 27 черв. 2024 16:40
Період підписання договору:
27 черв. 2024 16:40 – 7 лип. 2024 16:40
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Касаткін Денис МиколайовичВас може зацікавити
будівля, загальною площею 327,00 кв.м., що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Сторожинець, вул. Кобилянської, 2-Г
2 036 611,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові будівлі та споруди за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, смт. Олександрійське, вул. Довіри, 10
1 530 151,00 грн без ПДВ
ДивитисьКомплекс колишнього дошкільного навчального закладу №214 (4), за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Володимира Терещенка, 28а
1 185 398,50 грн без ПДВ
Дивитись