Перший повторний аукціон з продажу майна боржника фізичної особи Комракова Сергія Володимировича
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 908/1718/20 перебуває в провадженні Господарського суду Запорізької області.
- Відомості про продавця майна (боржника): фізична особа Комраков Сергій Володимирович (РНОКПП 2837206839), адреса: вул. Лермонтова, буд.2, кв.9, м. Запоріжжя, 69035;
- Відомості про замовника аукціону: арбітражний керуючий (керуючий реалізацією) Ревунков Віталій Михайлович, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1891 видане Міністерством юстиції
України 21.12.2018 року, призначений господарським судом Запорізької області у справі про банкрутство (неплатоспроможність) № 908/1718/20 щодо фізичної особи Комракова Сергія Володимировича згідно з постановою від 03.11.2021 року. Адреса офісу арбітражного керуючого: проспект Трубників, буд.91/59-а, м. Нікополь, Дніпропетровська область, Україна, 53201, тел. +38(067)635-42-00, ел.пошта: [email protected];
Інформація про майно (Лот 1): Об’єкт нерухомого майна: житловий будинок (11/25 частин будівлі ) житловою площею 52,2 кв. м, розташований на земельній ділянці 435 кв.м., разом з наступними об’єктами житлова прибудова «А», сарай «Б», вбиральня «Д», забори № 1, 3, 4, водопровід № 2. Форма власності: спільна часткова; Місцезнаходження майна: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вулиця Глиноцементна, будинок 18.;
- Відомості про земельну ділянку, на якій розташоване нежитлове приміщення (її правовий режим та розмір), та її кадастровий номер (за наявності): право на земельну ділянку, на якій знаходиться нерухоме майно, до переможця аукціону не переходить. Покупець самостійно вирішує питання щодо оформлення права власності (користування) земельною ділянкою.
- Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном: відомості про обтяження та обмеження майна, чи права третіх осіб відсутні;
- Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю за телефоном +38(067)635-42-00, Ревунков Віталій Михайлович;
- Адреса сторінки веб-сайту, на якій розміщено відомості про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20240401-03973;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, повний перелік майна, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.
695 959,91 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Ревунков Віталій Михайловичз 24 квіт. 2024 10:14
до 6 трав. 2024 16:40
з 6 трав. 2024 09:55
до 6 трав. 2024 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Об’єкт нерухомого майна: житловий будинок (11/25 частин будівлі ) житловою площею 52,2 кв. м, розташований на земельній ділянці 435 кв.м., разом з наступними об’єктами житлова прибудова «А», сарай «Б», вбиральня «Д», забори № 1, 3, 4, водопровід № 2. Форма власності: спільна часткова; Місцезнаходження майна: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вулиця Глиноцементна, будинок 18
Код CAV: 04152000-8 Домоволодіння
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 69061, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 18, Глиноцементна вулиця, Олександрівський район, Запоріжжя, Запорізька міськрада |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Житлова площа, кв. м:
52.2
Рік будівництва:
1960
Технологія будівництва:
шлакоблок
Поверховість будинку:
1
Координати:
Широта: 47.82723847605235 Довгота: 35.15039665962529 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Рішення суду | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Протокол комітету кредиторів | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Проєкт акту/договору | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Паспорт торгів | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Презентація | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Ілюстрація | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Ілюстрація | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Ілюстрація | 24 квіт. 2024 10:14 | |
| Ілюстрація | 24 квіт. 2024 10:14 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Ревунков Віталій МихайловичВас може зацікавити
продаж земельної ділянки під індивідуальне будівництво з житловою нерухомістю та нежитловою
450 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж 53/100 частки Домоволодіння, що розташоване за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Червоної Калини (колишня назва - вул. Ашхабадська), будинок 150.
914 886,00 грн без ПДВ
Дивитись