Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» (код ЄДРПОУ 40086717) на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни.

В провадженні Господарського суду міста Києва перебуває справа №910/69/21 про банкрутство ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» (код ЄДРПОУ 40086717). Постановою Господарського суду м. Києва від 27.05.2021 у справі №910/69/21, ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» (код ЄДРПОУ 40086717, місцезнаходження: 03057, місто Київ, вул. Желябова, будинок 8/4) визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Реверука П.К. Відомості про продавця майна: ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» (код ЄДРПОУ 40086717, місцезнаходження: 03057, місто Київ, вул. Желябова, будинок 8/4). Відомості про замовника аукціону: арбітражний керуючий Реверук Петро Костянтинович (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого №783 від 08.04.2013), місцезнаходження офісу: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 21, оф. 501; адреса для листування: 04071, м. Київ - 71, а/с 71 / e-mail: [email protected]. тел. +38-097-919-22-25. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у ліквідатора ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» арбітражного керуючого Реверука П.К. за тел. +38-097-919-22-25 та/або електронною поштою: [email protected]. Порядок оформлення участі в аукціоні: реєстрація учасників здійснюється відповідно до порядку визначеного у Розділі VI Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2019 р. № 865). На підставі Витягу з Протоколу №20/12/23 засідання Комітету кредиторів у справі №910/69/21 про банкрутство ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» від 20.12.2023, яким погоджено умови продажу, оголошується продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» на загальну суму 51 005 055,73грн. до боржника Заєць Володимира Васильовича (РНОКПП 2735805619, 04073, м. Київ, вул. Бондарська, буд. 3, кв. 104) на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни. Документи, які підтверджують право вимоги: -Постанова Північного апеляційного господарського суду від 01.06.2023 у справі №910/69/21. -Наказ про примусове виконання Постанови Північного апеляційного господарського суду від 01.06.2023 у справі №910/69/21, виданий Господарським судом міста Києва від 17.07.2023 у справі №910/69/21. 08.08.2023 Приватним виконавцем виконавчого округу міста Києва Бандолою О.О. відкрито виконавче провадження №72461562 з примусового виконання Наказу №910/69/21 виданого 17.07.2023 Господарським судом міста Києва про стягнення з Зайця Володимира Васильовича (РНОКПП 2735805619, 04073, м. Київ, вул. Бондарська, буд. 3, кв. 104) на користь ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» (03057, м. Київ, вул. Желябова, буд. 8/4, код ЄДРПОУ 40086717) грошових коштів у розмірі 51 002 371,73 грн. та 2 684,00 грн. судового збору за подання апеляційної скарги. Аукціон проводиться з можливістю зниження початкової ціни. Адреса веб-сторінки, на якій розміщено відомості про проведення попереднього аукціону:https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20240124-91522/. Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: відсутні. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: передача майна здійснюється відповідно до ст. ст. 87-88 Кодексу України з процедур банкрутства, зокрема, придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається Покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається Акт про придбання майна на аукціоні. Вартість майна (права вимоги (дебіторської заборгованості)) визначається без урахування податку на додану вартість, податкова накладна не надається.

Початкова ціна

30 603 033,44 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 бер. 2024 13:33

до 15 бер. 2024 16:20

Аукціон

з 15 бер. 2024 09:35

до 15 бер. 2024 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 бер. 2024 13:33 – 15 бер. 2024 16:20
Період аукціону:
15 бер. 2024 09:35 – 15 бер. 2024 16:20
Дата публікації:
5 бер. 2024 13:33
Період редагування:
5 бер. 2024 13:33 – 9 бер. 2024 18:00
Період питань:
5 бер. 2024 13:33 – 14 бер. 2024 18:00
Період відповідей:
5 бер. 2024 13:33 – 14 бер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20240305-88257
Гарантійний внесок:
3 060 303,34 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
001
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
30 603 033,44 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
306 030,33 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
№910/69/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд міста Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю з ліквідатором ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» арбітражним керуючим Реверуком П.К. тел. +38-097-919-22-25, електронна пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Передача майна здійснюється відповідно до ст. ст. 87-88 Кодексу України з процедур банкрутства, зокрема, придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається Покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається Акт про придбання майна на аукціоні.
Додаткова інформація:
Відповідно до п. 39 Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2019 р. № 865), розмір винагороди оператора становить: у разі, коли ціна продажу лота становить понад 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 2 відсотки ціни продажу; у разі, коли ціна продажу лота становить від 500 до 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 3 відсотки ціни продажу; у разі, коли ціна продажу лота становить від 50 до 500 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4 відсотки ціни продажу; у разі, коли ціна продажу лота становить від двох до 50 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4,5 відсотка ціни продажу; у разі, коли ціна продажу лота становить до двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 5 відсотків ціни продажу.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛИДАРНОСТЬ"
ЄДРПОУ:
40086717
Адреса:
Україна, 03057, Київська область, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЖЕЛЯБОВА, будинок 8/4

Основний контакт

Ім'я:
Ліквідатор ПП "СОЛИДАРНОСТЬ" арбітражний керуючий Реверук П.К.
E-mail:
Телефон:
+380979192225

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) ПП «СОЛИДАРНОСТЬ» на загальну суму 51 005 055,73грн. до боржника Заєць Володимира Васильовича (РНОКПП 2735805619, 04073, м. Київ, вул. Бондарська, буд. 3, кв. 104) на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 02000, Київ, М.КИЇВ, 8/4, вулиця Марії Капніст, Шевченківський район, Київ, місто Київ

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 50.45797337594628 Довгота: 30.435147089858837 Висота: 21

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 5 бер. 2024 13:33
Протокол комітету кредиторів 5 бер. 2024 13:33
Рішення суду 5 бер. 2024 13:33
Ілюстрація 5 бер. 2024 13:33
Проєкт акту/договору 5 бер. 2024 13:33

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3162917798
Адреса:
Україна, 04071, Київська область, Київ, а\с 71
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
783
Дата видачі свідоцтва:
8 квіт. 2013 10:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Реверук Петро Костянтинович
E-mail:
Телефон:
+380979192225

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Реверук Петро Костянтинович

Вас може зацікавити

Продаж права вимоги дебіторської заборгованості на суму 30 478 428,67 грн. (тридцять мільйонів чотириста сімдесят вісім тисяч чотириста тридцять вісім грн.67 коп.) ) без ПДВ .

Продаж права вимоги дебіторської заборгованості на суму 30 478 428,67 грн. (тридцять мільйонів чотириста сімдесят вісім тисяч чотириста тридцять вісім грн.67 коп.) ) без ПДВ .
Ім'я:
Зубко Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380504229745 ІПН/РНОКПП:
2551606797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

18 287 063,20 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США

Право вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США
Ім'я:
Ягодка Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380672163892 ЄДРПОУ:
21685166
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 596 812,90 грн без ПДВ

Дивитись