ПРОДАЖ МАЙНА БАНКРУТА ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮЛ СОФ"

Право вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮЛ СОФ" до ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ», код ЄДРПОУ 30634600, адреса: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, б. 14-В, офіс 7. Документи, що підтверджують заборгованість (рішення суду): Ухвала господарського суду м. Києва від 12.07.2016 у справі №910/6061/16 . Розмір заборгованості, згідно рішення (ухвали) стягнуто: на суму 9 644 600,84 грн., з яких: 2 756,00 грн. - перша черга; 9 641 844,84 грн. - четверта черга. Стан стягнення: дебітор в процедурі банкрутства. Сума заборгованості (залишок): 9 644 600,84 грн. Другий повторний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості з урахуванням вимог, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Початкова ціна

5 786 760,50 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 18 груд. 2023 07:34

до 28 груд. 2023 16:15

Аукціон

з 28 груд. 2023 09:30

до 28 груд. 2023 16:15

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
18 груд. 2023 07:34 – 28 груд. 2023 16:15
Період аукціону:
28 груд. 2023 09:30 – 28 груд. 2023 16:15
Дата публікації:
18 груд. 2023 07:34
Період редагування:
18 груд. 2023 07:34 – 22 груд. 2023 18:00
Період питань:
18 груд. 2023 07:34 – 27 груд. 2023 18:00
Період відповідей:
18 груд. 2023 07:34 – 27 груд. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20231218-96424
Гарантійний внесок:
771 568,07 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
7 715 680,67 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
2
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
5 786 760,50 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
57 867,61 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
20/5007/1475-Б/12
Найменування господарського суду:
Господарський суд Житомирської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За попередньою домовленістю із ліквідатором Тищенко Оксана Іванівна за телефоном 0979453544 протягом робочих днів із понеділка по п'ятницю із 09-00 год. до 16-00 год.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮЛ СОФ»
ЄДРПОУ:
32569900
Адреса:
Україна, 13333, Житомирська область, Райки, вул. Центральна, 30, КОАТУУ: 1820885301, РАЙКИ

Основний контакт

Ім'я:
Тищенко Оксана Іванівна
E-mail:
Телефон:
0979453544

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮЛ СОФ" до ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ», код ЄДРПОУ 30634600, адреса: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, б. 14-В, офіс 7, Ухвала господарського суду м. Києва від 12.07.2016 у справі №910/6061/16 Другий повторний аукціон проводиться з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості з урахуванням вимог, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 13333, Житомирська область, Райки, вул. Центральна, 30

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 49.9682391 Довгота: 28.4895715

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 18 груд. 2023 07:34
Рішення суду 18 груд. 2023 07:34
Рішення суду 18 груд. 2023 07:34
Протокол комітету кредиторів 18 груд. 2023 07:34
Рішення суду 18 груд. 2023 07:34
Проєкт акту/договору 18 груд. 2023 07:34
Проєкт акту/договору 18 груд. 2023 07:34

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2419615140
Адреса:
Україна, 62456, Харківська область, смт. Буди, вулиця Харківська, 6
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
318
Дата видачі свідоцтва:
28 лют. 2013 02:00

Основний контакт

Ім'я:
Тищенко Оксана Іванівна
E-mail:
Телефон:
0979453544

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Тищенко Оксана Іванівна

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/953...
Ім'я:
Косякевич Сергій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380957131003 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3074916833
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 856 822,40 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/953...
Ім'я:
Косякевич Сергій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380957131003 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3074916833
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 919 942,24 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської області

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ГАЛИЧ-ІФ" (ЄДРПОУ 41838260, вул. Городоцька, буд. 172 , м. Львів, 79022) в процедурі банкрутства у справі № 914/406/25, порушеній Господарським судом Львівської обла...
Ім'я:
Онушканич Ярослав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677153156 ІПН/РНОКПП:
2723915850
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 595 895,17 грн без ПДВ

Дивитись