Аукціон з продажу майна ТОВ "МЖК Закарпаття" (код ЄДРПОУ 22089549) в справі про банкрутство № 16/123 (транспортний засіб)
Загальна інформація про аукціон:
Номер справи -16/123 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «МЖК Закарпаття» (код ЄДРПОУ 22089549).
Найменування господарського суду, в провадженні якого перебуває справа про банкрутство – господарський суд Закарпатської області.
Вид аукціону – повторний аукціон.
Відомості про проведення попереднього аукціону - https://sale.navita.com.ua/uk/bankRuptcy-english/procedures/view?id=BRE001-UA-20231006-42447.
Спосіб проведення аукціону - з можливістю
зниження початкової ціни до граничної ціни, яка не може бути меншою 50% ціни першого повторного аукціону відповідно до ч. 2 ст. 80 Кодексу України з процедур банкрутства.
Відомості про продавця майна: товариство з обмеженою відповідальністю «МЖК Закарпаття» (місцезнаходження – 88000, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Перемоги, буд. 132, квартира 24, ідентифікаційний код юридичної особи 22089549).
Відомості про замовника аукціону – арбітражний керуючий Ракущинець Андрій Андрашович, свідоцтво про право на провадження діяльності арбітражного керуючого № 66 від 15.02.2013 року, місцезнаходження контори (офісу) – 88018, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Льва Толстого, будинок 10б, офіс 1, засоби зв’язку: +380954520506, e-mail: [email protected].
Дата і час початку аукціону – 03 листопада 2023 року.
Порядок оформлення участі в аукціоні – Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» № 39 від 18.10.2019р.
Розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. №865
Розмір винагороди оператора становить:
у разі, коли ціна продажу лота становить понад 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 2 відсотки ціни продажу;
у разі, коли ціна продажу лота становить від 500 до 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 3 відсотки ціни продажу;
у разі, коли ціна продажу лота становить від 50 до 500 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4 відсотки ціни продажу;
у разі, коли ціна продажу лота становить від двох до 50 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4,5 відсотка ціни продажу;
у разі, коли ціна продажу лота становить до двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 5 відсотків ціни продажу.
Якщо суми гарантійного внеску, сплаченого переможцем аукціону на рахунок оператора, недостатньо для сплати винагороди оператора, переможець аукціону протягом трьох робочих днів з дня закінчення аукціону додатково сплачує оператору суму коштів, якої не вистачає для сплати винагороди оператору в повному обсязі, на рахунок, зазначений в протоколі про проведення аукціону.
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону, в тому числі порядок передачі (відвантаження) рухомого майна, якщо воно є предметом аукціону – придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні.
Можливість надання податкової накладної - податкова накладна переможцю не надається.
Додаткову інформацію про проведення аукціону можна отримати у Замовника за телефоном +380954520506. Ознайомитися з майном та його якісними характеристиками можна за його місцезнаходженням, в робочі дні за попередньою домовленістю з замовником аукціону.
44 800,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Ракущинець Андрій Андрашовичз 23 жовт. 2023 12:52
до 3 лист. 2023 16:25
з 3 лист. 2023 09:40
до 3 лист. 2023 16:40
з 3 лист. 2023 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Інформація про майно (лот):
Реєстраційний номер лота – 2.
Вид майна – колісний транспортний засіб.
Найменування майна – транспортний засіб CHRYSLER GRAND VOYAGER, державний номерний знак АО 9727 АЕ.
Відомості про майно, що продається, його характеристику та місцезнаходження:
Марка – CHRYSLER;
Модель - GRAND VOYAGER;
Рік випуску – 2001;
Об’єм двигуна - 2429
Вид пального - дизель;
Пробіг – не встановлено;
Комплектація - базова;
потреба у ремонті – потребує ремонту;
Колір – червоний;
Тип кузова – легковий, пасажирський 6 місць;
Тип приводу – передній;
Коробка передач - механічна;
Повна маса – 2505 кг.
Свідоцтво про реєстрацію – СХХ 869339 від 03.02.2015 року.
Місцезнаходження майна – 88000, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Проектна 3-а.
Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб - відсутні обтяження та обмеження майна, права третіх осіб.
Початкова ціна та відомості про можливість її зниження на тому самому аукціоні – Початкова ціна лоту № 2 – 44800,00
грн., з можливістю зниження початкової ціни до граничної ціни, яка не може бути меншою 50% ціни першого повторного аукціону відповідно до ч. 2 ст. 80 Кодексу України з процедур банкрутства.
Гарантійний внесок вноситься на банківські реквізити того оператора авторизованого електронного майданчика через веб-сайт якого Заявником подається заява на участь в аукціоні.
Перелік авторизованого електронного майданчика та їх реквізитів знаходяться за посиланням: https ://prozorro. sale/info/elektronni-maj danchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Крок аукціону - 1 відсоток початкової ціни лота.
Порядок ознайомлення з майном – ознайомитися з майном можна попередньою домовленістю у робочі дні з 10:00 год. по 17:00 год., контактна особа – Андрій, засоби зв’язку - +380954520506.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 88000, Закарпатська область, Ужгород, вулиця Перемоги, будинок 132/24 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
CHRYSLER
Модель транспортного засобу:
GRAND VOYAGER
Рік випуску:
2001
Об'єм двигуна, см³:
2429.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
червоний
Пробіг, км:
300000.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
1С8GYN5B81U104436
Технічний стан:
задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Заміна колес та інше
|
|||
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 23 жовт. 2023 12:52 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 23 жовт. 2023 12:52 | |
| Проєкт акту/договору | 23 жовт. 2023 12:52 | |
| Ілюстрація | 23 жовт. 2023 12:52 | |
| Рішення суду | 23 жовт. 2023 12:52 | |
| Рішення суду | 23 жовт. 2023 12:52 | |
| Рішення суду | 23 жовт. 2023 12:52 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 4 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Максим Кочанов
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3373313830
|
Пропозиція: 47 448,01 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмова або непідписання протоколу
Період підписання протоколу:
3 лист. 2023 16:40 – 13 лист. 2023 16:40
Період оплати:
3 лист. 2023 16:40
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Ліпатов Артур Михайлович
ІПН/РНОКПП:
3108901998
|
Пропозиція: 47 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Сочка Віталій
ЄДРПОУ:
36357743
|
Пропозиція: 41 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558
|
Пропозиція: 33 548,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Ракущинець Андрій АндрашовичВас може зацікавити
Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
51 758,82 грн без ПДВ
Дивитись50 096,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
Дивитись