Перший повторний аукціон з можливістю зниження початкової вартості лоту на цьому аукціоні з продажу майна банкрута ТОВ "Лозівський молочний завод", код ЄДРПОУ 35294028 по справі № 917/1185/18: Комплекс нежитлових будівель загальною площею 10208,30 кв. м.,
та технологічне і енергетичне обладнання в кількості 431 одиниць.
Перший повторний аукціон з можливістю зниження початкової вартості лоту на цьому аукціоні з продажу майна банкрута ТОВ "Лозівський молочний завод", код ЄДРПОУ 35294028 по справі № 917/1185/18: Комплекс нежитлових будівель загальною площею 10208,30 кв. м., який складається з 18 нежитлових приміщень, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Червоногвардійська, буд. 45-а та технологічне і енергетичне обладнання в кількості 431 одиниць.
Комплексу нежитлових будівель загальною площею
10208,3 кв. м, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Червоногвардійська, будинок 45-а.
Опис:
1) літ."А-1" нежитлова будівля головного виробничого корпусу - 8867,1 кв.м.,
2)літ."Б-1"нежитлова будівля магазину -42,2кв.м.,
3)літ."В-1"нежитлова будівля ГРП - 46,3 кв.м.,
4)літ."Г-1" нежитлова будівля градирні- 117,4 кв.м.,
5)літ."Д-1"нежитлова будівля гаражів - 127,4 кв.м.,
6)літ."Е-1"нежитлова будівля складу ПММ-31,8 кв.м.,
7)літ."Ж-1,ж,ж'"нежитлова будівля мийки- 266,9 кв.м.,
8)літ. "З-1"нежитлова будівля гаражу - 83,4 кв.м.,
9)літ."К-1","И-1" нежитлова будівля акумуляторної- 28,4 кв.м.,
10)літ."М-1 "Н-1"нежитлова будівля складу - 448,7 кв.м.,
11) літ."С-1"нежитлова будівля проїздної- 36,7 кв.м.,
12)літ."Т-1"нежитлова будівля гаражу - 108,7 кв.м.,
13)літ."У-1"нежитлова будівля вбиральні-3,3 кв.м.,
14)огорожі №1-7,
15)артезіанські свердловини №8-10,
16)димова труба №11,
17)пожежні резервуари №12-13,
18)навіс для відбору проб №14
та технологічне і енергетичне обладнання в кількості 431 одиниць.
Перелік майна знаходиться в прикріплених файлах: 1) Опис майна_Додаток № 2_ТОВ ЛМЗ.pdf; 2) Опис майна_Додаток № 3_ТОВ ЛМЗ.pdf; 3) Опис майна_Додаток № 4_ТОВ ЛМЗ.pdf; 4) Опис майна_Додаток № 5_ТОВ ЛМЗ.pdf.
Початкова ціна визначена відповідно до проведеної оцінки 7 396 587,20 грн., з яких 6 383 254,75 грн. початкова ціна заставного майна,
962 665,80 грн. початкова ціна не заставного майна.
Місцезнаходження: Харківська обл., м. Лозова, вул. Червоногвардійська, буд. 45-а.
Відомості про земельні ділянки які перебувають в оренді ТОВ «Лозівський молочний завод», на яких розташоване нерухоме майно за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Гвардійська (Червоногвардійська), 45:
Договір оренди земельної ділянки від 31.07.2012 року (державна реєстрація - 27.08.2012 року) площею 0,2120 га, кадастровий номер 6311000000:01:005:0009, орендна плата становить 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, терміном на 10 років;
Договір оренди земельної ділянки від 20.06.2012 року (держанвна реєстрація - 14.08.2012 року) площею 4,9850 га, кадастровий номер 6311000000:02:003:0037 орендна плата становить 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, терміном на 10 років.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України. Покупець самостійно вирішує питання пов’язані з оформленням прав на земельну ділянку. Номер справи про банкрутство - № 917/1185/18 Господарського суду Полтавської області. Ліквідатор по справі № 917/1185/18 Арбітражний керуючий Онищенко Костянтин Сергійович (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 357 від 27.02.2013 р).
Відомості про продавця майна: ТОВ «Лозівський молочний завод» Код ЄДРПОУ: 35294028 Місцезнаходження: Харківська обл., м. Лозова, вул. Червоногвардійська, буд. 45-а. Контактні дані арбітражного керуючого: Арбітражний керуючий Онищенко Костянтин Сергійович (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 357 від 27.02.2013 р).
Повна юридична адреса:
62495, Харківська область, Харківський район, смт. Васищеве, вул. Орєшкова, буд. 150 тел. (095) 390-63-61; e-mail: [email protected]
Придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні, відповідно до ст.87 Кодексу. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна прав та з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно або майнове право в порядку, передбаченому законодавством України. Видача податкової накладної за результатами проведення аукціону не передбачена. Кошти за придбане на аукціоні майно перераховуються на розрахунковий рахунок: Поточний рахунок № UA053003460000026006026504001 АТ «СЕНС БАНК», код банку 23494714, МФО 300346 Призначення платежу: за придбання майна банкрута по лоту № 1, що належить ТОВ «Лозівський молочний завод» код ЄДРПОУ 35294028, придбаний на аукціоні у справі № 917/1185/18.
Посилання на перший аукціон: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20230622-98022 - Аукціон не відбувся.
7 396 587,20 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Онищенко Костянтин Сергійовичз 3 серп. 2023 13:39
до 14 серп. 2023 16:15
з 14 серп. 2023 09:30
до 14 серп. 2023 16:15
з 14 серп. 2023 16:15
до 30 серп. 2023 11:41
30 серп. 2023 11:42
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 31 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Перший повторний аукціон з можливістю зниження початкової вартості лоту на цьому аукціоні з продажу майна банкрута ТОВ "Лозівський молочний завод", код ЄДРПОУ 35294028 по справі № 917/1185/18: Комплекс нежитлових будівель загальною площею 10208,30 кв. м., який складається з 18 нежитлових приміщень, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Червоногвардійська, буд. 45-а та технологічне і енергетичне обладнання в кількості 431 одиниць.
Комплексу нежитлових будівель загальною площею 10208,3 кв. м, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Червоногвардійська, будинок 45-а.
Опис:
1) літ."А-1" нежитлова будівля головного виробничого корпусу - 8867,1 кв.м.,
2)літ."Б-1"нежитлова будівля магазину -42,2кв.м.,
3)літ."В-1"нежитлова будівля ГРП - 46,3 кв.м.,
4)літ."Г-1" нежитлова будівля градирні- 117,4 кв.м.,
5)літ."Д-1"нежитлова будівля гаражів - 127,4 кв.м.,
6)літ."Е-1"нежитлова будівля складу ПММ-31,8 кв.м.,
7)літ."Ж-1,ж,ж'"нежитлова будівля мийки- 266,9 кв.м.,
8)літ.
"З-1"нежитлова будівля гаражу - 83,4 кв.м.,
9)літ."К-1","И-1" нежитлова будівля акумуляторної- 28,4 кв.м.,
10)літ."М-1 "Н-1"нежитлова будівля складу - 448,7 кв.м.,
11) літ."С-1"нежитлова будівля проїздної- 36,7 кв.м.,
12)літ."Т-1"нежитлова будівля гаражу - 108,7 кв.м.,
13)літ."У-1"нежитлова будівля вбиральні-3,3 кв.м.,
14)огорожі №1-7,
15)артезіанські свердловини №8-10,
16)димова труба №11,
17)пожежні резервуари №12-13,
18)навіс для відбору проб №14
та технологічне і енергетичне обладнання в кількості 431 одиниць.
Перелік майна знаходиться в прикріплених файлах: 1) Опис майна_Додаток № 2_ТОВ ЛМЗ.pdf; 2) Опис майна_Додаток № 3_ТОВ ЛМЗ.pdf; 3) Опис майна_Додаток № 4_ТОВ ЛМЗ.pdf; 4) Опис майна_Додаток № 5_ТОВ ЛМЗ.pdf.
Початкова ціна визначена відповідно до проведеної оцінки 7 396 587,20 грн., з яких 6 383 254,75 грн. початкова ціна заставного майна,
962 665,80 грн. початкова ціна не заставного майна.
Місцезнаходження: Харківська обл., м. Лозова, вул. Червоногвардійська, буд. 45-а.
Відомості про земельні ділянки які перебувають в оренді ТОВ «Лозівський молочний завод», на яких розташоване нерухоме майно за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Гвардійська (Червоногвардійська), 45:
Договір оренди земельної ділянки від 31.07.2012 року (державна реєстрація - 27.08.2012 року) площею 0,2120 га, кадастровий номер 6311000000:01:005:0009, орендна плата становить 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, терміном на 10 років;
Договір оренди земельної ділянки від 20.06.2012 року (держанвна реєстрація - 14.08.2012 року) площею 4,9850 га, кадастровий номер 6311000000:02:003:0037 орендна плата становить 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, терміном на 10 років.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України. Покупець самостійно вирішує питання пов’язані з оформленням прав на земельну ділянку. Номер справи про банкрутство - № 917/1185/18 Господарського суду Полтавської області. Ліквідатор по справі № 917/1185/18 Арбітражний керуючий Онищенко Костянтин Сергійович (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 357 від 27.02.2013 р).
Відомості про продавця майна: ТОВ «Лозівський молочний завод» Код ЄДРПОУ: 35294028 Місцезнаходження: Харківська обл., м. Лозова, вул. Червоногвардійська, буд. 45-а. Контактні дані арбітражного керуючого: Арбітражний керуючий Онищенко Костянтин Сергійович (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 357 від 27.02.2013 р).
Повна юридична адреса:
62495, Харківська область, Харківський район, смт. Васищеве, вул. Орєшкова, буд. 150 тел. (095) 390-63-61; e-mail: [email protected]
Придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні, відповідно до ст.87 Кодексу. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна прав та з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно або майнове право в порядку, передбаченому законодавством України. Видача податкової накладної за результатами проведення аукціону не передбачена. Кошти за придбане на аукціоні майно перераховуються на розрахунковий рахунок: Поточний рахунок № UA053003460000026006026504001 АТ «СЕНС БАНК», код банку 23494714, МФО 300346 Призначення платежу: за придбання майна банкрута по лоту № 1, що належить ТОВ «Лозівський молочний завод» код ЄДРПОУ 35294028, придбаний на аукціоні у справі № 917/1185/18.
Посилання на перший аукціон: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20230622-98022 - Аукціон не відбувся.
Код CAV: 04210000-3 Промислова нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 37300, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Будька, 45-А |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Координати:
Широта: 50.359909 Довгота: 33.992148
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 60 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Рішення суду | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Ілюстрація | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 серп. 2023 13:39 | |
| Протокол комітету кредиторів | 3 серп. 2023 13:39 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Гасило Юрій Дмитрович
ЄДРПОУ:
39392178
|
Пропозиція: 7 026 757,84 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
Б/Н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Вартість договору
7 026 757,84 грн
Заключна вартість договору:
7 026 757,84 грн
Дата підписання договору:
29 серп. 2023 11:40
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
14 серп. 2023 16:15 – 22 серп. 2023 16:15
Період оплати:
14 серп. 2023 16:15 – 8 вер. 2023 17:34
Період підписання договору:
8 вер. 2023 17:34 – 18 вер. 2023 17:34
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Онищенко Костянтин СергійовичВас може зацікавити
Будівля оздоровчого комплексу загальною площею 117,8 кв.м; будівля складу готової продукції загальною площею 217,4 кв.м; будівля навісу загальною площею 422,2 кв.м; будівля консервного цеху загальною площею 715,6 кв.м; будівля складу готової продукції консервованого цеху загальною площею 495,9 кв.м; будівля котельні загальною площею 448,5 кв.м; будівля цеху ДСП загальною площею 1230,4 кв.м; будівля цеху товарів народного споживання загальною площею 933,9 кв.м, за адресою: Рівненська область, Вараський р-н, с-ще Рафалівка, вул. Привокзальна, буд. 1/1;1/8; 1/9; 1/10; 1/12; 1/13; 1/14; 1/15.
7 801 362,00 грн без ПДВ
ДивитисьЦех стружки площею 207,5 кв. м, майстерня РММ площею 248,2 кв. м, їдальня площею 371,6 кв. м, цех хвойного екстракту площею 461,7 кв. м за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н, м. Володимир, вул. Сонячна, 1
6 325 762,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута - Дочірнє підприємства «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариство «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 10003 м. Житомир, вул. Перемоги, 75, в межах справи № 906/1318/19. Майновий комплекс цеху з обробки каменю (рухомого та нерухомого майна), розташованого за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Нова Рудня, вулиця Чуднівська, 1-А.
4 499 997,60 грн з ПДВ
Дивитись