Другий повторний аукціон з продажу нерухомого майна ВАТ "Вільшанський райагротехсервіс" зі зниженням ціни

Арбітражний керуючий Носенко Тетяна Сергіївна, що є ліквідатором у справі №10/295 про банкрутство ВАТ "Вільшанський райагротехсервіс" (код 00904902, адреса: Кіровоградська область, смт. Вільшанка, вул. 1-ше Травня,43) оголошує про проведення другого повторного аукціону з продажу комплексу будівель та споруд 1952 року побудови вартість 240 600,00 грн. на умовах зниження початкової ціни другого повторного аукціону

Початкова ціна

240 600,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 груд. 2022 17:52

до 23 груд. 2022 16:20

Аукціон

з 23 груд. 2022 09:35

до 23 груд. 2022 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
12 груд. 2022 17:52 – 23 груд. 2022 16:20
Період аукціону:
23 груд. 2022 09:35 – 23 груд. 2022 16:20
Дата публікації:
12 груд. 2022 17:52
Період редагування:
12 груд. 2022 17:52 – 17 груд. 2022 18:00
Період питань:
12 груд. 2022 17:52 – 22 груд. 2022 18:00
Період відповідей:
12 груд. 2022 17:52 – 22 груд. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20221212-83270
Гарантійний внесок:
24 060,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
320 800,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
00904902-02
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
240 600,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
2 406,00 грн
Кількість кроків:
63
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
10/295
Найменування господарського суду:
Господарський суд Кіровоградської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактна особа для ознайомлення: Носенко Тетяна Сергіївна тел. +38097 948-49-95; e-mail: [email protected]; час та місце ознайомлення: за попередньою домовленістю за тел. +38097 948-49-95
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 №865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» №39 від 18.10.2019.
Додаткова інформація:
Додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого в робочі дні з 10-00 по 17-00 години за тел. +38097 948-49-95, або електронною поштою: [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Відкрите акціонерне товариство "Вільшанський райагротехсервіс"
ЄДРПОУ:
00904902
Адреса:
Україна, 26600, Кіровоградська область, смт. Вільшанка, вул. 1-Травня, 43

Основний контакт

Ім'я:
Носенко Тетяна Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380979484995

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

комплекс будівель та споруд 1952 року побудови, загальною площею 469,9 кв.м., складається з: будівля контори (літ. А), будівля клуб (літ. Б), будівля електроцех (літ. В), склад запчастин (літ. Г), будівля цех електрозварювальний (літ. Д), будівля баня (літ. Є), № 1 огорожа, № 2 - № 3 ворота, № 4 водонапірна башня, № 5 кран балка, № 6 трансформатор, № 7 колодязь питний, що розташований за адресою: Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, с. Йосипівка, вул. Шевченка, буд. 9 (РНОНМ 2414475435243)

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, Кіровоградська область, село Йосипівка, вул. Шевченка, 9

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
2414475435243
Дата реєстрації:
20 лип. 2021 07:54
Загальна площа будівлі, кв.м:
469.9
Площа ділянки, кв. м:
6900.0
Рік будівництва:
1952
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 48.8522176 Довгота: 31.6982063

Розташування на мапі

Документи аукціону 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 12 груд. 2022 17:52
Копії документів та матеріалів на лот 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Ілюстрація 12 груд. 2022 17:52
Рішення суду 12 груд. 2022 17:52

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3186318562
Адреса:
Україна, 01024, Київська область, м. Київ, Крутий узвіз, 5
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1387
Дата видачі свідоцтва:
23 лип. 2013 04:00

Основний контакт

Ім'я:
Носенко Тетяна Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380979484995

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Носенко Тетяна Сергіївна

Вас може зацікавити

Одеська обл., м. Одеса, вул. Рішельєвська, 26. Оренда – група приміщень підвалу та 1-го поверху загальною площею 309,00 кв.м. (В)

Одеська обл., м. Одеса, вул. Рішельєвська, 26. Оренда – група приміщень підвалу та 1-го поверху загальною площею 309,00 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

139 050,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134

Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

387 062,75 грн без ПДВ

Дивитись

Будівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В

Будівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

233 930,00 грн без ПДВ

Дивитись