Аукціон з продажу права вимоги (дебіторська заборгованість) до Воловика Михайла Валерійовича із можливістю зниження початкової ціни
Право вимоги (дебіторська заборгованість) (лот 1): Право вимоги (дебіторська заборгованість) до Воловика Михайла Валерійовича (ідентифікаційний номер 2599504796, адреса: вул. Жовтневої революції, буд. 26, корп. 2, кв. 70, м. Кіровоград, Кіровоградська обл., поштовий індекс 25002) в розмірі 2 433 887,00 (два мільйони чотириста тридцять три гривні вісімсот вісімдесят сім гривень 00 копійок) .
Умови продажу на повторному аукціоні - початкова ціна: 1 168 265,76 грн. (один мільйон сто шістдесят вісім тисяч
двісті шістдесят п`ять гривень 76 копійок) (ч. 2 ст. 79 Кодексу). Крок аукціону: 1% початкової ціни лота. Можливість зниження початкової ціни: повторний аукціон проводити і зниженням початкової ціни лоту до 876 199,32 грн. (вісімсот сімдесят шість тисяч сто дев`яносто дев`ять гривень 32 копійки). Кількість кроків аукціону - 25 кроків. Справа №16/266 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Карпати-скло”, (ідентифікаційний код 31859127, вул. робітнича,2 м. Свалява, Закарпатська обл., пошт.індекс 89300). Ухвала Господарського суду Закарпатської області від 04.10.2022 що підтверджує надання згоди на продаж майна. Ухвала Господарського суду Закарпатської області від 04.10.2022 що підтверджує надання згоди на продаж майна.
1 168 265,76 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Чорній Мар'ян Володимировичз 7 лист. 2022 16:23
до 18 лист. 2022 16:35
з 18 лист. 2022 09:50
до 18 лист. 2022 16:35
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги (дебіторська заборгованість) (лот 1): Право вимоги (дебіторська заборгованість) до Воловика Михайла Валерійовича (ідентифікаційний номер 2599504796, адреса: вул. Жовтневої революції, буд. 26, корп. 2, кв. 70, м. Кіровоград, Кіровоградська обл., поштовий індекс 25002) в розмірі 2 433 887,00 (два мільйони чотириста тридцять три гривні вісімсот вісімдесят сім гривень 00 копійок) .
Умови продажу на повторному аукціоні - початкова ціна: 1 168 265,76 грн. (один мільйон сто шістдесят вісім тисяч двісті шістдесят п`ять гривень 76 копійок) (ч. 2 ст. 79 Кодексу). Крок аукціону: 1% початкової ціни лота. Можливість зниження початкової ціни: повторний аукціон проводити і зниженням початкової ціни лоту до 876 199,32 грн. (вісімсот сімдесят шість тисяч сто дев`яносто дев`ять гривень 32 копійки). Кількість кроків аукціону - 25 кроків. Справа №16/266 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Карпати-скло”, (ідентифікаційний код 31859127, вул. робітнича,2 м. Свалява, Закарпатська обл.,
пошт.індекс 89300). Ухвала Господарського суду Закарпатської області від 04.10.2022 що підтверджує надання згоди на продаж майна.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 25002, Кіровоградська область, м. Кіровоград, вул. Жовтневої революції, буд. 26, корп. 2, кв. 70, м. Кіровоград, Кіровоградська обл., поштовий індекс 25002 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Презентація | 7 лист. 2022 16:23 | |
| Презентація | 7 лист. 2022 16:23 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 7 лист. 2022 16:23 | |
| Рішення суду | 7 лист. 2022 16:23 | |
| Рішення суду | 7 лист. 2022 16:23 | |
| Ілюстрація | 7 лист. 2022 16:23 | |
| Проєкт акту/договору | 7 лист. 2022 16:23 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Чорній Мар'ян ВолодимировичВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна боржника ТОВ «НІКЮТАС» (код ЄДРПОУ 33132979)
1 464 247,05 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПАБЛАНКА», місцезнаходження: 14034, Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Олександрівська(пн), будинок 5, код ЄДРПОУ 44457650.
1 264 292,15 грн без ПДВ
Дивитисьпро проведення аукціону з продажу майна банкрута, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» (73000, місто Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29; код ЄДРПОУ 20229199), а саме: - склад майна: майнові права на частку у статутному капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПРОМСИРОВИНАІМПОРТ“» (код ЄДРПОУ 32140313), яке зареєстроване за адресою: 79034, місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 3, розмір частки 7 376 428,00 гривень, що становить 40,37% його статутного капіталу.
1 871 816,84 грн без ПДВ
Дивитись