Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Наш Полюс», код ЄДРПОУ 38601043, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/2128/20
Арбітражний керуючий Каленчук Оксана Іванівна – ліквідатор, у справі №910/2128/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Наш Полюс», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу права вимоги за дебіторською заборгованістю до Товариства з обмеженою відповідальністю «Нассерполіцістундальтекакерляке» (код ЄДРПОУ 39994244, місцезнаходження: 46008, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Метрополита Шептицького, буд.6, поверх 3) на загальну
суму 11 596 520,00(одинадцять мільйонів п’ятсот дев’яносто шість тисяч п’ятсот двадцять ) грн. 00 коп., що виникла на підставі ухвали господарського суду Тернопільської області від 08.02.2022 року, справа №921/735/19 та підтверджується ухвалою господарського суду Тернопільської області від 08.02.2022 року, справа №921/735/19.
9 277 216,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Каленчук Оксана Іванівназ 20 черв. 2022 16:20
до 1 лип. 2022 16:20
з 1 лип. 2022 09:35
до 1 лип. 2022 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
продаж права вимоги за дебіторською заборгованістю до Товариства з обмеженою відповідальністю «Нассерполіцістундальтекакерляке» (код ЄДРПОУ 39994244, місцезнаходження: 46008, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Метрополита Шептицького, буд.6, поверх 3) на загальну суму 11 596 520,00(одинадцять мільйонів п’ятсот дев’яносто шість тисяч п’ятсот двадцять ) грн. 00 коп., що виникла на підставі ухвали господарського суду Тернопільської області від 08.02.2022 року, справа №921/735/19 та підтверджується ухвалою господарського суду Тернопільської області від 08.02.2022 року, справа №921/735/19.
Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 08132, Київська область, м. Вишневе, Машинобудівників, 17А, оф. 56 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 20 черв. 2022 16:20 | |
| Протокол комітету кредиторів | 20 черв. 2022 16:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 черв. 2022 16:20 | |
| Проєкт акту/договору | 20 черв. 2022 16:20 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Каленчук Оксана ІванівнаВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21
6 856 822,40 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США
16 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги за договором № Д-9855-21Г, що укладений з юридичною особою
7 881 243,66 грн без ПДВ
Дивитись