Прожаж легкового автомобіля марки FORD MONDEO

Прожаж легкового автомобіля марки FORD MONDEO

Початкова ціна

132 350,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 серп. 09:32

до 16 серп. 20:00

Аукціон

з 17 серп. 12:15

до 17 серп. 12:44

Кваліфікація

з 17 серп. 12:44

до 21 серп. 09:07

Аукціон завершено

21 серп. 09:07

Подача пропозицій:
7 серп. 09:32 – 16 серп. 20:00
Період аукціону:
17 серп. 12:15 – 17 серп. 12:44
Дата публікації:
7 серп. 09:32
Період редагування:
7 серп. 09:32 – 11 серп. 18:00
Період питань:
7 серп. 09:32 – 16 серп. 18:00
Період відповідей:
7 серп. 09:32 – 16 серп. 18:00
Період кваліфікації:
17 серп. 12:44 – 28 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20260807-39792
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
13 235,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
2
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
132 350,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 323,50 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
69005, м. Дніпро, прос. Дмитра Яворницького, 38 Розклад: пн. – пт.: з 09:00 до 12:00 за попередньою домовленістю в робочі дні. Огляд майна може проводитися не пізніше кінцевої дати прийому пропозицій від Учасників.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До участі в електронному аукціоні допускаються учасники, які подали через електронний майданчик заяву про участь в електронному аукціоні, сплатили реєстраційний та гарантійний внески у розмірах, визначених згідно Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2007 року № 803. До заяви про участь в електронному аукціоні додаються: для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку із відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для юридичних осіб - резидентів; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності; документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником. Організатор аукціону не має права витребувати від потенційного покупця інші документи і відомості, ніж передбачені Порядком.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль марки FORD модель MONDEO тип КТЗ – загальний легковий седан, колір чорний, номерний знак АЕ7716АК VIN-код/кузов/заводський номер WF0DXXGBBDCK25191 рік випуску: 2012. Пробіг - 149456 км. Технічний стан автомобіля в незадовільному стані, а саме: 1. Двигун потребує капітального ремонту. 2. Коробка потребує ремонту. 3. Передній міст потребує ремонту. 4. Рульове керування потребує ремонту. 5. Задній міст потребує ремонту. 6. Кузов потребує ремонту. 7. Електрообладнання потребує ремонту. 8. Гальмова система потребує ремонту. 9. Автопокришки потребує заміни. Дата припинення експлуатації – 09.09.2019 Автомобіль умовно на ходу, в зношеному стані, тривалий період не експлуатувався. Дефекти експлуатації: - пошкодження л/к покриття у вигляді подряпин та сколів; - потребує капітального ремонту двигуна (ознаки нестабільної роботи на холостих оборотах, сліди підвищеної димності при роботі двигуна); - трансмісія потребує діагностування та обслуговування; - відсутній захисний холдинг на передній лівій стійці біля вітрового скла; - сліди підтікань мастила на силовому агрегаті; - сліди часткового розукомплектування електропроводки / навісного обладнання двигуна в підкапотному пространстві; - потребує діагностичних робіт та пуско налагоджувальних робіт двигуна, технічного обслуговування.

Код CAV: 34111200-0 Легкові автомобілі типу «седан»

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 49044, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Д. Яворницького, буд.38,

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Дата реєстрації:
9 лип. 2021 21:00
Марка транспортного засобу:
FORD
Модель транспортного засобу:
MONDEO
Рік випуску:
2012
Об'єм двигуна, см³:
1596.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
чорний
Пробіг, км:
149456.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WF0DXXGBBDCK25191
Комплектація:
Базова
Технічний стан:
Технічний стан автомобіля в незадовільному стані
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
1. Двигун потребує капітального ремонту. 2. Коробка потребує ремонту. 3. Передній міст потребує ремонту. 4. Рульове керування потребує ремонту. 5. Задній міст потребує ремонту. 6. Кузов потребує ремонту. 7. Електрообладнання потребує ремонту. 8. Гальмова система потребує ремонту. 9. Автопокришки потребує заміни. Дата припинення експлуатації – 09.09.2019 Автомобіль умовно на ходу, в зношеному стані, тривалий період не експлуатувався. Дефекти експлуатації: - пошкодження л/к покриття у вигляді подряпин та сколів; - потребує капітального ремонту двигуна (ознаки нестабільної роботи на холостих оборотах, сліди підвищеної димності при роботі двигуна); - трансмісія потребує діагностування та обслуговування; - відсутній захисний холдинг на передній лівій стійці біля вітрового скла; - сліди підтікань мастила на силовому агрегаті; - сліди часткового розукомплектування електропроводки / навісного обладнання двигуна в підкапотному пространстві; - потребує діагностичних робіт та пуско налагоджувальних робіт двигуна, технічного обслуговування.

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 7 серп. 09:32
Ілюстрація 7 серп. 09:32
Копії документів та матеріалів на лот 7 серп. 09:32
Типова форма договору 7 серп. 09:32

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Соколянський Анатолій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2777015137

Пропозиція:

160 010,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 серп. 14:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 14:51

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 серп. 17:34

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 21 серп. 09:07

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 серп. 14:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 14:51

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 серп. 17:34

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 21 серп. 09:07
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
3
Назва договору:
Договір купівлі продажу автомобіля
Опис договору:
Продаж легкового автомобіля марки FORD модель MONDEO тип КТЗ – загальний легковий седан - В, колір чорний, номерний знак АЕ7716АК VIN-код WF0DXXGBBDCK25191, об’єм двигуна – 1 596 куб.см, рік випуску: 2012 рік
Вартість договору
160 010,00 грн
Заключна вартість договору:
160 010,00 грн
Термін дії договору:
20 серп. 00:00 – 31 жовт. 00:00
Дата підписання договору:
20 серп. 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 21 серп. 09:07

Період підписання протоколу:
17 серп. 12:44 – 31 серп. 18:00
Період підписання договору:
17 серп. 12:44 – 28 вер. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Іваник Теодор Богданович
ІПН/РНОКПП:
3301118135

Пропозиція:

160 000,90 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 серп. 08:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 08:54

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 серп. 08:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 08:54

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
02909938
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 38, КОАТУУ: 1210100000, ДНІПРО

Основний контакт

Ім'я:
Кара Леся Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380982909038

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ, м. Київ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA978201720313271001204000291
Найменування одержувача:
Дніпропетровська обласна прокуратура
ЄДРПОУ одержувача:
02909938

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ, м. Київ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA978201720313271001204000291
Найменування одержувача:
Дніпропетровська обласна прокуратура
ЄДРПОУ одержувача:
02909938

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Дніпропетровська обласна прокуратура

Вас може зацікавити

Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі неплатоспроможності боржника - фізичної особи Тимошенко Світлани Євгенівни, код 2639217906, порушеній Господарським судом Київської області, справа №911/3531/25

Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі неплатоспроможності боржника - фізичної особи Тимошенко Світлани Євгенівни, код 2639217906, порушеній Господарським судом Київської області, справа №911/3531/25
Ім'я:
Петросян Арман Саркісович
E-mail: [email protected] Телефон: 0996417466 ІПН/РНОКПП:
3555702094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

245 600,00 грн без ПДВ

Дивитись

Відчуження автомобіля Chevrolet Lacetti, 2004 року випуску, державний реєстраційний номер СВ0127АА, номер кузова (шасі) KL1NF196E4K055505.

Відчуження автомобіля Chevrolet Lacetti, 2004 року випуску, державний реєстраційний номер СВ0127АА, номер кузова (шасі) KL1NF196E4K055505.
Ім'я:
Мартиненко Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: +380679862043 ЄДРПОУ:
44645586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

80 012,92 грн без ПДВ

Дивитись