Автомобіль FORD TOURNEO легковий – загальний / CAR - GENERAL пасажирський WF0HXXTTPH7S26376
Процедура здійснюється у відповідності до Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС), затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» від 09.07.2018 № 8 (із змінами) (далі - Регламент). У разі порушення умов Регламенту, вимог Порядку відчуження об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 р. № 803 та цих Відомостей,
Замовник дискваліфікує такого учасника у відповідності до Регламенту, у такому випадку гарантійний внесок дискваліфікованого учасника підлягає перерахуванню на рахунок Замовника торгів. Усі витрати, пов’язані з набуттям права власності на придбане майно (транспортуванням з місця приймання-передачі, страхуванням, сплатою податків, зборів, проведенням експертизи, витрати, пов’язані з реєстрацією майна, тощо) здійснюються за рахунок Покупця (учасника-переможця). Подаючи свою цінову пропозицію учасники аукціону засвідчують свою згоду із умовами проведення аукціону, викладених у цих Відомостях, та із умовами проєкту договору, що додається до цих Відомостей. На кінцеву ціну, що сформується за результатами аукціону, нараховується ПДВ.
з 3 вер. 2025 20:48
до 17 вер. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 13 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
ТЕХНІЧНИЙ СТАН : 1. Транспортний засіб заводиться. 2. Кузов – значні пошкодження лакофарбового покриття та наскрізна корозія. 3. Двигун – діагностовано падіння компресії, підтікання оливи. Паливна система двигуна працює з перебоями. 4. Трансмісія – максимально допустимий знос рухомих деталей. Коробка передач має важке перемикання. 5. Підвіска та рульове керування – значні люфти. 6. Система охолодження – підтікання охолоджуючої рідини крізь прокладки. 7. Гальмівна система – зношення елементів гідравлічної системи, механічне зношення гальмівних дисків та барабанів. 8. Комплект шин – зношення 90%. 9. Акумулятор – зношення 100%.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 Одиниця |
Адреса: Україна, 03180, Київ, Київ, Берестейський проспект 151 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
FORD
Модель транспортного засобу:
TOURNEO
Рік випуску:
2007
Об'єм двигуна, см³:
1753.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
білий
Пробіг, км:
491492.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WF0HXXTTPH7S26376
Технічний стан:
Тривалий час транспортний засіб не експлуатувався. Технічний стан зазначено в описі об'єкта.
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
викладено у відомостях про майно, що додаються до оголошення
|
|||
Документи аукціону 15 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Типова форма договору | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2025 20:48 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"Вас може зацікавити
Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
Дивитись