Причіп вантажний одновісний розпуск (оголошено вдруге)

Причіп вантажний одновісний розпуск 1993 року випуску, ідентифікаційний номер 27004, інвентарним номером 101510022. На кінцеву цінову пропозицію Переможця буде нараховане ПДВ у розмірі 20%. Більш детальну інформацію (фото, технічну специфікацію, оголошення та проєкт договору) дивіться у вкладеннях.

Початкова ціна

2 462,50 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 квіт. 2025 19:42

до 4 трав. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
9 квіт. 2025 19:42 – 4 трав. 2025 20:00
Початок аукціону:
5 трав. 2025 12:05
Дата публікації:
9 квіт. 2025 19:42
Період редагування:
9 квіт. 2025 19:42 – 29 квіт. 2025 18:00
Період питань:
9 квіт. 2025 19:42 – 4 трав. 2025 18:00
Період відповідей:
9 квіт. 2025 19:42 – 4 трав. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20250409-68742
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
246,25 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
08733794
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
2 462,50 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
24,63 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Огляд обладнаня здійснюється за адресою: вул. Шевченка, 25, м. Хмільник Вінницької області. Розклад: пн. – пт.: з 8:00 до 17:00 за попередньою домовленістю. Огляд майна може проводитися не пізніше кінцевої дати прийому пропозицій від Учасників.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Покупець приймає обладнання за адресою: вул. Шевченка, 25, м. Хмільник Вінницької області. Витрати, пов'язані з продажем обладнання, транспортування обладання, несе покупець. Передача обладнання покупцю здійснюється після 100 % оплати вартості обладнання.
Додаткова інформація:
Реквізити рахунку для проведення розрахунків переможцями електронного аукціону - UA928201720313231002204017964 в ДКС України

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Причіп вантажний одновісний розпуск 1993 року випуску, ідентифікаційний номер 27004, інвентарним номером 101510022. На кінцеву цінову пропозицію Переможця буде нараховане ПДВ у розмірі 20%. Більш детальну інформацію (фото, технічну специфікацію, оголошення та проєкт договору) дивіться у вкладеннях.

Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 22000, Вінницька область, ХМІЛЬНИК, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 25

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
причеп вантажний одновісний
Модель транспортного засобу:
розпуск
Рік випуску:
1993
Колір:
зелений
Комплектація:
Базова
Технічний стан:
потребує ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
в акті технічного стану

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 9 квіт. 2025 19:42
Копії документів та матеріалів на лот 9 квіт. 2025 19:42
Копії документів та матеріалів на лот 9 квіт. 2025 19:42
Типова форма договору 9 квіт. 2025 19:42
Кваліфікаційні вимоги 9 квіт. 2025 19:42
Презентація 9 квіт. 2025 19:42
Кваліфікаційні вимоги 9 квіт. 2025 19:42

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Кателян Олександр Петрович
ІПН/РНОКПП:
3506500353

Пропозиція:

2 470,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 трав. 2025 18:12
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 трав. 2025 18:13

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 трав. 2025 18:12
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 трав. 2025 18:13

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
08733794
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, місто Хмільник, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 25

Основний контакт

Ім'я:
Мазур Наталія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380969080016

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора МРЦ МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ"

Вас може зацікавити

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 12.09.2026 по 20.09.2026 згідно з графіком оголошень, що знаходиться за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження – без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Середня швидкість перевезення власного вагону вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Під час участі в аукціонах "ProZorro.Продажі" першочергового просимо враховувати переробну спроможність під'їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. При визначенні плати за користування (при здійснені навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування ) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій , що обмежені конвенційними заборонами. Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту. /// Тип - 7; Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - платформи фітінгові - 96; Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). ; Дата подачі вагону початкова - 12-09-2026 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 20-09-2026 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 09-09-2026 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 17-09-2026 20:00

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Н...
Ім'я:
Ільницький Євген Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444651746 ЄДРПОУ:
40123465
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 150,00 грн без ПДВ

Дивитись

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 12.09.2026 по 20.09.2026 згідно з графіком оголошень, що знаходиться за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження – без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Середня швидкість перевезення власного вагону вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Під час участі в аукціонах "ProZorro.Продажі" першочергового просимо враховувати переробну спроможність під'їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. При визначенні плати за користування (при здійснені навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування ) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій , що обмежені конвенційними заборонами. Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту. /// Тип - 7; Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - платформи фітінгові - 96; Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). ; Дата подачі вагону початкова - 12-09-2026 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 20-09-2026 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 09-09-2026 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 17-09-2026 20:00

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Н...
Ім'я:
Ільницький Євген Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444651746 ЄДРПОУ:
40123465
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 150,00 грн без ПДВ

Дивитись

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 12.09.2026 по 20.09.2026 згідно з графіком оголошень, що знаходиться за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження – без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Середня швидкість перевезення власного вагону вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Під час участі в аукціонах "ProZorro.Продажі" першочергового просимо враховувати переробну спроможність під'їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. При визначенні плати за користування (при здійснені навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування ) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій , що обмежені конвенційними заборонами. Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту. /// Тип - 7; Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - платформи фітінгові - 96; Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). ; Дата подачі вагону початкова - 12-09-2026 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 20-09-2026 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 09-09-2026 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 17-09-2026 20:00

Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (5 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без ПДВ. Н...
Ім'я:
Ільницький Євген Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444651746 ЄДРПОУ:
40123465
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 150,00 грн без ПДВ

Дивитись