Продаж рухомого майна Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, легковий хетчбек SKODA OCTAVIA, державний реєстраційний номер СЕ4619ЕМ, рік випуску 2001.

Процедура електронного аукціону з продажу транспортного засобу проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ від 06.06.2007 №803 "Про затвердження Порядку відчуження об'єктів державної власності" (із змінами), на підставі листа Пенсійного фонду України від 29.04.2024 №2800-1102-9/25978. Автомобіль легковий хетчбек SKODA OCTAVIA; державний реєстраційний номер СЕ4619ЕМ; 2001 року випуску; колір зелений; об’єм двигуна – 1598; тип палива – В (бензин); базова комплектація; тип кузова – легковий хетчбек; потреба у ремонті: автомобіль перебуває у несправному стані, кузов пошкоджено корозією, наявні сліди підтікання мастила та пального, лакофарбове покриття має чисельні механічні пошкодження, наявні потертості та пошкодження скла, пошкоджена оббивка сидінь, гума зношена, пробіг – 398 455 км; VIN код TMBDJ01U622586324.

Початкова ціна

181 462,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 вер. 2024 16:10

до 2 жовт. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
12 вер. 2024 16:10 – 2 жовт. 2024 20:00
Початок аукціону:
3 жовт. 2024 11:00
Дата публікації:
12 вер. 2024 16:10
Період редагування:
12 вер. 2024 16:10 – 27 вер. 2024 18:00
Період питань:
12 вер. 2024 16:10 – 2 жовт. 2024 18:00
Період відповідей:
12 вер. 2024 16:10 – 2 жовт. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20240912-67845
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
18 146,20 грн
Номер лоту:
001
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
181 462,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 814,62 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
З майном можна ознайомитись за місцезнаходженням майна за адресою: Україна, м. Чернівці, вул. Заводська, 37Г у робочі дні (ПН – ПТ) з 10:00 до 15:00 за телефонною домовленістю з контактною особою з технічних питань за тел.: +380372516920, 0994719956.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Процедура електронного аукціону з продажу транспортного засобу проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ від 06.06.2007 №803 "Про затвердження Порядку відчуження об'єктів державної власності" (із змінами), на підставі листа Пенсійного фонду України від 29.04.2024 №2800-1102-9/25978.
Додаткова інформація:
Автомобіль перебуває у несправному стані, кузов пошкоджено корозією, наявні сліди підтікання мастила та пального, лакофарбове покриття має чисельні механічні пошкодження, наявні потертості та пошкодження скла, пошкоджена оббивка сидінь, гума зношена.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль легковий хетчбек SKODA OCTAVIA; державний реєстраційний номер СЕ4619ЕМ; 2001 року випуску; колір зелений; об’єм двигуна – 1598; тип палива – В (бензин); базова комплектація; тип кузова – легковий хетчбек.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 58000, Чернівецька область, ЧЕРНІВЦІ, 3, Центральна площа, Першотравневий район, Чернівці, Чернівецька міськрада

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
СТР514285
Дата реєстрації:
11 жовт. 2017 12:05
Марка транспортного засобу:
SKODA
Модель транспортного засобу:
OCTAVIA
Рік випуску:
2001
Об'єм двигуна, см³:
1598.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Зелений
Пробіг, км:
398455.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
TMBDJ01U622586324
Комплектація:
Базова
Технічний стан:
Автомобіль перебуває у несправному стані
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Кузов пошкоджено корозією, наявні сліди підтікання мастила та пального, лакофарбове покриття має чисельні механічні пошкодження, наявні потертості та пошкодження скла, пошкоджена оббивка сидінь, гума зношена.
Координати:
Широта: 48.29179794164281 Довгота: 25.935676395893097 Висота: 20

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Типова форма договору 12 вер. 2024 16:10
Паспорт торгів 12 вер. 2024 16:10
Копії документів та матеріалів на лот 12 вер. 2024 16:10
Копії документів та матеріалів на лот 12 вер. 2024 16:10
Копії документів та матеріалів на лот 12 вер. 2024 16:10
Копії документів та матеріалів на лот 12 вер. 2024 16:10
Копії документів та матеріалів на лот 12 вер. 2024 16:10
Ілюстрація 12 вер. 2024 16:10
Ілюстрація 12 вер. 2024 16:10
Ілюстрація 12 вер. 2024 16:10
Ілюстрація 12 вер. 2024 16:10
Ілюстрація 12 вер. 2024 16:10
Ілюстрація 12 вер. 2024 16:10

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
40329345
Адреса:
Україна, 58002, Чернівецька область, м. Чернівці, площа Центральна, 3

Основний контакт

Ім'я:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області
E-mail:
Телефон:
+380372516920

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись