Продаж рухомого майна Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, легковий седан ЗАЗ LANOS, державний реєстраційний номер СЕ0726АО, рік випуску 2008.
Процедура електронного аукціону з продажу транспортного засобу проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ від 06.06.2007 №803 "Про затвердження Порядку відчуження об'єктів державної власності" (із змінами), на підставі листа Пенсійного фонду України від 29.04.2024 №2800-1102-9/25978. Автомобіль легковий седан ЗАЗ LANOS; державний реєстраційний номер СЕ0726АО; 2008 року випуску; колір червоний; об’єм двигуна – 1498; тип палива – В (бензин); базова комплектація; тип кузова – загальний легковий седан;
потреба у ремонті: автомобіль перебуває у несправному стані, кузов пошкоджено корозією, наявні сліди підтікання мастила та пального, лакофарбове покриття має чисельні механічні пошкодження, наявні потертості та пошкодження скла, пошкоджена оббивка сидінь, гума зношена, пробіг – 166 918 км; VIN код Y6DTF69YP90192763.
з 11 вер. 2024 12:05
до 1 жовт. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автомобіль легковий седан ЗАЗ LANOS; державний реєстраційний номер СЕ0726АО; 2008 року випуску; колір червоний; об’єм двигуна – 1498; тип палива – В (бензин); базова комплектація; тип кузова – загальний легковий седан.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 58000, Чернівецька область, ЧЕРНІВЦІ, 3, Центральна площа, Першотравневий район, Чернівці, Чернівецька міськрада |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
СТР514289
Дата реєстрації:
11 жовт. 2017 12:15
Марка транспортного засобу:
ЗАЗ
Модель транспортного засобу:
LANOS
Рік випуску:
2008
Об'єм двигуна, см³:
1498.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Червоний
Пробіг, км:
166918.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y6DTF69YP90192763
Комплектація:
Базова
Технічний стан:
Автомобіль перебуває у несправному стані.
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Кузов пошкоджено корозією, наявні сліди підтікання мастила та пального, лакофарбове покриття має чисельні механічні пошкодження, наявні потертості та пошкодження скла, пошкоджена оббивка сидінь, гума зношена.
Координати:
Широта: 48.29174465788287 Довгота: 25.93572052801897 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 13 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Типова форма договору | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Паспорт торгів | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Ілюстрація | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Ілюстрація | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Ілюстрація | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Ілюстрація | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Ілюстрація | 11 вер. 2024 12:05 | |
| Ілюстрація | 11 вер. 2024 12:05 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій областіВас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
Дивитись