Відчуження транспортного засобу: легковий автомобіль марки: VOLKSWAGEN, модель: PHAETON, 2004 року випуску, реєстраційний номер АА0545АА
легковий автомобіль марки: VOLKSWAGEN, модель: PHAETON, 2004 року випуску, реєстраційний номер АА 0545 АА, об'єм двигуна: 6 000, номер шасі: WVWZZZ3DZ38004879. УМОВИ ПРОДАЖУ: - покупець, протягом п'яти робочих днів з дня укладання договору купівлі-продажу, відшкодовує продавцю (балансоутримувачу) витрати пов'язані з підготовкою до продажу на аукціоні транспортного засобу в сумі 5 433,33 грн. без ПДВ; - усі витрати, пов'язані з реєстрацією (перереєстрацією) транспортного засобу, в тому числі довідки/рахунки
для державної реєстрації транспортного засобу в Сервісних центрах МВС України, на транспортування, навантаження та розвантаження, страхування, сплату податків і зборів тощо, та інші витрати несе Покупець.
119 055,18 грн
без ПДВОрганізатор:
Державне підприємство "Укркомунобслуговування"з 28 серп. 2024 17:42
до 24 вер. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
легковий автомобіль марки: VOLKSWAGEN, модель: PHAETON, 2004 року випуску, реєстраційний номер АА 0545 АА, об'єм двигуна: 6 000, номер шасі: WVWZZZ3DZ38004879, колір: сірий. ТЕХНІЧНИЙ СТАН: автомобіль знаходиться в технічно-несправному стані. Потребує капітального ремонту. Перелік робіт та запчастини наводяться в акті дефектування, який міститься в документах аукціону.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, Київ, Київ, Остапа Вишні, 5А |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
VOLKSWAGEN
Модель транспортного засобу:
PHAETON
Рік випуску:
2004
Об'єм двигуна, см³:
6000.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Пробіг, км:
300000.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WVWZZZ3DZ38004879
Комплектація:
базова
Технічний стан:
потребує капітального ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Перелік робіт та запчастини наводяться в акті дефектування, який міститься в документах аукціону.
Координати:
Широта: 50.41350655 Довгота: 30.54130187209507
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 14 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Ілюстрація | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Типова форма договору | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Ілюстрація | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Ілюстрація | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Ілюстрація | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Ілюстрація | 28 серп. 2024 17:42 | |
| Ілюстрація | 28 серп. 2024 17:42 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне підприємство "Укркомунобслуговування"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
Дивитись