Відчуження транспортного засобу: вантажопасажирський автомобіль марки: ГАЗ-ЧАЗ, модель: 32212, 2003 року випуску, реєстраційний номер 348-93КТ

вантажопасажирський автомобіль марки: ГАЗ-ЧАЗ, модель: 32212, 2003 року випуску, реєстраційний номер 348-93КТ, об'єм двигуна: 2890, номер шасі: XTH27050030314026. УМОВИ ПРОДАЖУ: - покупець, протягом п'яти робочих днів з дня укладання договору купівлі-продажу, відшкодовує продавцю (балансоутримувачу) витрати пов'язані з підготовкою до продажу на аукціоні транспортного засобу в сумі 5 433,33 грн. без ПДВ; - усі витрати, пов'язані з реєстрацією (перереєстрацією) транспортного засобу, в тому числі довідки/рахунки для державної реєстрації транспортного засобу в Сервісних центрах МВС України, на транспортування, навантаження та розвантаження, страхування, сплату податків і зборів тощо, та інші витрати несе Покупець.

Початкова ціна

50 185,74 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 серп. 2024 16:54

до 24 вер. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 серп. 2024 16:54 – 24 вер. 2024 20:00
Початок аукціону:
25 вер. 2024 11:35
Дата публікації:
28 серп. 2024 16:54
Період редагування:
28 серп. 2024 16:54 – 19 вер. 2024 18:00
Період питань:
28 серп. 2024 16:54 – 24 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
28 серп. 2024 16:54 – 24 вер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20240828-58926
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
5 018,57 грн
Номер лоту:
4
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
50 185,74 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
501,86 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись та оглянути Об'єкт можна у робочі дні (пн-пт) з 10:00 до 15:00 год. за попередньою телефонною домовленістю з контактною особою Вансович Романом за телефоном: +38(073)0998909
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Документи, які повинен надати учасник для участі в електронному аукціоні: 1. документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску;2. документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником; 3. для потенційних покупців - фізичних осіб-громадян України: копія картки платника податків/копія паспорта; 4. для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; 5. для потенційних покупців - юридичних осіб: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, для юридичних осіб резидентів - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні, її місце знаходження (витяг з торгівельного, банківського або судового реєстру тощо), для юридичних осіб - нерезидентів - інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причини його відсутності
Додаткова інформація:
враховуючи умови воєнного стану та з метою дотримання ЗУ "Про санкції", Покупець зобов'язаний надати витяг з Державного реєстру санкцій

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

вантажопасажирський автомобіль марки: ГАЗ-ЧАЗ, модель: 32212, 2003 року випуску, реєстраційний номер 348-93КТ, об'єм двигуна: 2890, номер шасі: XTH27050030314026. ТЕХНІЧНИЙ СТАН: автомобіль знаходиться в технічно-несправному стані. Потребує ремонту ходової частини, ремонт/заміна куліси механічної коробки передач, потребує кузовного ремонту, відсутній акумулятор.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, Київ, Київ, Остапа Вишні, 5А

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ГАЗ-ЧАЗ
Модель транспортного засобу:
32212
Рік випуску:
2003
Об'єм двигуна, см³:
2890.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
білий
Пробіг, км:
161187.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
XTH27050030314026
Комплектація:
базова
Технічний стан:
потребує капітального ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Потребує ремонту ходової частини, ремонт/заміна куліси механічної коробки передач, потребує кузовного ремонту, відсутній акумулятор
Координати:
Широта: 50.41350655 Довгота: 30.54130187209507

Розташування на мапі

Документи аукціону 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:54
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:54
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:54
Типова форма договору 28 серп. 2024 16:54
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:54
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:54
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:54
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:54
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:54
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:54
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:54
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:54
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:54
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:54

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
16466350
Адреса:
Україна, 03150, Київ, Київ, Предславинська, 51, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Кучеренко Оксана
E-mail:
Телефон:
+380958980083

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Державне підприємство "Укркомунобслуговування"

Вас може зацікавити

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
Ім'я:
Цуньовська Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380962133391 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44101445
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

51 758,82 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Любенко Наталя Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965027381 ЄДРПОУ:
08734534
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 096,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись