Відчуження транспортного засобу: автомобіль марки: SKODA, модель: OKTAVIA TOUR, 2007 року випуску, реєстраційний номер АА7823ЕЕ

Транспортний засіб: марка: SKODA модель: OKTAVIA TOUR, тип: легковий ХЕТЧБЕК-В, колір: чорний, рік випуску: 2007, реєстраційний номер: АА7823ЕЕ, об'єм двигуна: 1595, номер шасі: TMBDX41U88B008157. УМОВИ ПРОДАЖУ: - покупець, протягом п'яти робочих днів з дня укладання договору купівлі-продажу, відшкодовує продавцю (балансоутримувачу) витрати пов'язані з підготовкою до продажу на аукціоні транспортного засобу в сумі 5 433,34 грн. без ПДВ; - усі витрати, пов'язані з реєстрацією (перереєстрацією) транспортного засобу, в тому числі довідки/рахунки для державної реєстрації транспортного засобу в Сервісних центрах МВС України, на транспортування, навантаження та розвантаження, страхування, сплату податків і зборів тощо, та інші витрати несе Покупець.

Початкова ціна

148 940,05 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 серп. 2024 16:02

до 23 вер. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 серп. 2024 16:02 – 23 вер. 2024 20:00
Початок аукціону:
24 вер. 2024 11:15
Дата публікації:
28 серп. 2024 16:02
Період редагування:
28 серп. 2024 16:02 – 18 вер. 2024 18:00
Період питань:
28 серп. 2024 16:02 – 23 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
28 серп. 2024 16:02 – 23 вер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20240828-01982
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
14 894,01 грн
Номер лоту:
3
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
148 940,05 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
1 489,40 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись та оглянути Об'єкт можна у робочі дні (пн-пт) з 10:00 до 15:00 год. за попередньою телефонною домовленістю з контактною особою Вансович Романом за телефоном: +38(073)0998909
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Документи, які повинен надати учасник для участі в електронному аукціоні: 1. документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску;2. документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником; 3. для потенційних покупців - фізичних осіб-громадян України: копія картки платника податків/копія паспорта; 4. для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; 5. для потенційних покупців - юридичних осіб: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, для юридичних осіб резидентів - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні, її місце знаходження (витяг з торгівельного, банківського або судового реєстру тощо), для юридичних осіб - нерезидентів - інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причини його відсутності
Додаткова інформація:
враховуючи умови воєнного стану та з метою дотримання ЗУ "Про санкції", Покупець зобов'язаний надати витяг з Державного реєстру санкцій

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Транспортний засіб: марка: SKODA модель: OKTAVIA TOUR, тип: легковий ХЕТЧБЕК-В, колір: чорний, рік випуску: 2007, реєстраційний номер: АА7823ЕЕ, об'єм двигуна: 1595, номер шасі: TMBDX41U88B008157. ТЕХНІЧНИЙ СТАН: автомобіль знаходиться в технічно-несправному стану. Потребує капітального ремонту двигуна, ремонту ходової частини, пружин амортизатора, ремонт вихлопної системи, заміна лобового скла, відсутні ключі, акумулятор.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, Київ, Київ, Остапа Вишні, 5А

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
SKODA
Модель транспортного засобу:
OKTAVIA TOUR
Рік випуску:
2007
Об'єм двигуна, см³:
1595.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
чорний
Пробіг, км:
233571.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
TMBDX41U88B008157
Комплектація:
базова
Технічний стан:
потребує капітального ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Потребує капітального ремонту двигуна, ремонту ходової частини, пружин амортизатора, ремонт вихлопної системи, заміна лобового скла, відсутні ключі, акумулятор.
Координати:
Широта: 50.41350655 Довгота: 30.54130187209507

Розташування на мапі

Документи аукціону 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:06
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:02
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:07
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:05
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:04
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:08
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:07
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:02
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:07
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:02
Ілюстрація 28 серп. 2024 16:06
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:02
Копії документів та матеріалів на лот 28 серп. 2024 16:02
Типова форма договору 28 серп. 2024 16:02

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
16466350
Адреса:
Україна, 03150, Київ, Київ, Предславинська, 51, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Кучеренко Оксана
E-mail:
Телефон:
+380958980083

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Державне підприємство "Укркомунобслуговування"

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

274 590,00 грн з ПДВ

Дивитись