Відчуження транспортного засобу: автомобіль марки: SKODA, модель: OKTAVIA TOUR, 2007 року випуску, реєстраційний номер АА7826ЕЕ
Транспортний засіб: марка: SKODA модель: OKTAVIA TOUR, тип: легковий ХЕТЧБЕК-В, колір: сірий, рік випуску: 2007, реєстраційний номер: АА7826ЕЕ, об'єм двигуна: 1595, номер шасі: TMBDX41U88B007946.
УМОВИ ПРОДАЖУ:
- покупець, протягом п'яти робочих днів з дня укладання договору купівлі-продажу, відшкодовує продавцю (балансоутримувачу) витрати пов'язані з підготовкою до продажу на аукціоні транспортного засобу в сумі 5 433,34 грн. без ПДВ;
- усі витрати, пов'язані з реєстрацією (перереєстрацією)
транспортного засобу, в тому числі довідки/рахунки для державної реєстрації транспортного засобу в Сервісних центрах МВС України, на транспортування, навантаження та розвантаження, страхування, сплату податків і зборів тощо, та інші витрати несе Покупець.
148 557,17 грн
без ПДВОрганізатор:
Державне підприємство "Укркомунобслуговування"з 27 серп. 2024 17:51
до 23 вер. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Транспортний засіб: марки: SKODA, модель: OKTAVIA TOUR, тип: легковий ХЕТЧБЕК-В, колір: сірий, рік випуску: 2007, реєстраційний номер: АА7826ЕЕ, об'єм двигуна: 1595, номер шасі: TMBDX41U88B007946. ТЕХНІЧНИЙ СТАН: автомобіль знаходиться в технічно-несправному стану. Потребує капітального ремонту двигуна, ремонту ходової частини, ремонту/заміни куліси механічної коробки передач, заміни інжектора, потребує кузовного ремонту, потребує ремонту вихлопної системи.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, Київ, Київ, Остапа Вишні, 5А |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
SKODA
Модель транспортного засобу:
OKTAVIA TOUR
Рік випуску:
2007
Об'єм двигуна, см³:
1595.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Пробіг, км:
281023.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF7MFKFXF65171394
Комплектація:
базова
Технічний стан:
потребує капітального ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Потребує капітального ремонту двигуна, ремонту ходової частини, ремонту/заміни куліси механічної коробки передач, заміни інжектора, потребує кузовного ремонту, потребує ремонту вихлопної системи.
Координати:
Широта: 50.41350655 Довгота: 30.54130187209507
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Типова форма договору | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Ілюстрація | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Ілюстрація | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Ілюстрація | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Ілюстрація | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Ілюстрація | 27 серп. 2024 17:51 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 30 серп. 2024 14:27 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне підприємство "Укркомунобслуговування"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
274 590,00 грн з ПДВ
Дивитись