Відчуження легкових транспортних засобів (Повторний аукціон)

Відчуження рухомого майна: 1) Suzuki Swift, легковий седан, реєстраційний номер АІ 7820 АВ; 2) GEELY JL 7162, легковий седан, реєстраційний номер АІ 4881 ВТ; 3) ГАЗ 31105, легковий седан, реєстраційний номер AI 02-77 AC; 4) Suzuki Swift, легковий седан, реєстраційний номер АІ 6245 ВМ; 5) VOLKSWAGEN PASSAT B6, легковий седан, реєстраційний номер АІ 6015 АР.

Початкова ціна

73 448,50 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 лип. 2024 16:13

до 21 серп. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
29 лип. 2024 16:13 – 21 серп. 2024 20:00
Початок аукціону:
22 серп. 2024 12:30
Дата публікації:
29 лип. 2024 16:13
Період редагування:
29 лип. 2024 16:13 – 16 серп. 2024 18:00
Період питань:
29 лип. 2024 16:13 – 21 серп. 2024 18:00
Період відповідей:
29 лип. 2024 16:13 – 21 серп. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20240729-13847
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
7 344,85 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
146 897,00 грн без ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Номер лоту:
3
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
73 448,50 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
734,49 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
З правовстановлюючими документами на майно та ознайомитися з майном можна щодня, крім вихідних, з 10.00 год. до 16.00 год. за місцезнаходженням майна Україна, 08201, Київська область, місто Ірпінь, вулиця Північна, 48. Попередній запис за телефоном 0930358616 Самолюк Денис Юрійович.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До участі в електронному аукціоні допускаються учасники, які подали через електронний майданчик заяву про участь в електронному аукціоні, сплатили реєстраційний та гарантійний внески у вказаних розмірах. До заяви про участь в електронному аукціоні додаються: для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку із відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для юридичних осіб - резидентів; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності; - документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легкові транспортні засоби 1) Suzuki Swift, легковий седан, реєстраційний номер АІ 7820 АВ; 2) GEELY JL 7162, легковий седан, реєстраційний номер АІ 4881 ВТ; 3) ГАЗ 31105, легковий седан, реєстраційний номер AI 02-77 AC; 4) Suzuki Swift, легковий седан, реєстраційний номер АІ 6245 ВМ; 5) VOLKSWAGEN PASSAT B6, легковий седан, реєстраційний номер АІ 6015 АР.

Код CAV: 34115300-9 Транспортні засоби, що були у використанні

Кількість:

5 штуки

Адреса:

Україна, 08201, Київська область, Ірпінь, Північна вулиця, будинок 48

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Потреба в ремонті:
Ні
Координати:
Широта: 50.52833 Довгота: 30.22174

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 2024 16:13
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 2024 16:13
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 2024 16:13
Ілюстрація 29 лип. 2024 16:13

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
44550814
Адреса:
Україна, 08205, Київська область, місто Ірпінь, вул. Університетська, 31
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статуту та Наказу Міністерства фінансів України від 08.12.2022 №337/о

Основний контакт

Ім'я:
Шарандіна Ольга Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380675015294

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Державний податковий університет

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись