Продаж транспортного засобу Автомобіль мікроавтобус ГАЗ-33021, державний номер 02917КА, ідентифікаційний номер – Y7D330210Y0054580, рік випуску – 2000

Автомобіль ГАЗ-33021 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 02917КА, рік випуску 2000, номер шасі (кузова, рами) № Y7D330210Y0054580, колір білий,перефарбовано в зелений, об’єм двигуна 2445 см3, свідоцтво про реєстрацію КІС № 858685. Автомобіль знаходиться в технічно несправному стані. Корозійні пошкодження мають такі елементи кузова КТЗ: панель підлоги кузова, кабіни, пороги кузова лівий та правий, коробчасті елементи жорсткості , крила, щит передка, панель передка, значна корозія карнизів, дверей, капоту, арок коліс; кузов має пошкодження лакофарбного покриття: подряпини кузова, дверей, бампера. Для подальшої експлуатації автомобіль потребує ремонту: двигун та ходова частина, рульовий механізм, коробка передач, паливна система, електрообладнання; потребує заміни: амортизатори передні, задні, гальмівні колодки та барабани, деталі рульового механізму, глушник. Організатор аукціону не несе відповідальність за відсутність деталей на транспортному засобі. Кожен учасник має змогу ознайомитись з майном перед початком аукціону та усвідомлює технічний стан транспортного засобу при участі в аукціоні. Місцезнаходження майна: м. Київ, вул. В. Степанченка, 5

Прийняття заяв на участь

з 6 трав. 2024 15:44

до 26 трав. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
6 трав. 2024 15:44 – 26 трав. 2024 20:00
Початок аукціону:
27 трав. 2024 11:40
Дата публікації:
6 трав. 2024 15:44
Період редагування:
6 трав. 2024 15:44 – 21 трав. 2024 18:00
Період питань:
6 трав. 2024 15:44 – 26 трав. 2024 18:00
Період відповідей:
6 трав. 2024 15:44 – 26 трав. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20240506-25753
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
3 750,00 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
37 500,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
375,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
З майном можна ознайомитись за місцезнаходженням майна за адресою: 03142, Україна, м.Київ, вул. В. Степанченка, 5 у робочі дні (ПН – ПТ) з 09:00 до 12:00, з 13:00 до 15:00 за телефонною домовленістю з контактною особою з питань ознайомлення з майном (Ніколенко Борис Іванович, директор) тел. 068-921-76-40
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До участі в електронному аукціоні допускаються учасники, які подали через електронний майданчик заяву про участь в електронному аукціоні, сплатили реєстраційний та гарантійний внески. Заява про участь в електронному аукціоні подається шляхом заповнення електронної форми з окремими полями, де зазначається інформація про цінову пропозицію, про учасника. До заяви про участь в електронному аукціоні додаються: - для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку із відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для юридичних осіб - резидентів; - інформація про кінцевого бенефіціарного власника; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль ГАЗ-33021 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 02917КА, рік випуску 2000, номер шасі (кузова, рами) № Y7D330210Y0054580, колір білий,перефарбовано в зелений, об’єм двигуна 2445 см3, свідоцтво про реєстрацію КІС № 858685. Автомобіль знаходиться в технічно несправному стані.

Код CAV: 34114400-3 Мікроавтобуси

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 03142, Київ, Київ, вулиця Василя Степанченка, 5

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Марка транспортного засобу:
ГАЗ
Модель транспортного засобу:
33021
Рік випуску:
2000
Об'єм двигуна, см³:
2445.0
Тип палива:
Газ
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
ЗЕЛЕНИЙ
Пробіг, км:
458420.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y7D330210Y0054580
Комплектація:
Розкомплектований
Технічний стан:
Незадовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Двигун потребує поточного ремонту, підтікання мастила, КПП потребує діагностики та ремонту, Передня підвіска потребує ремонту, знос шкворнів, вихід з ладу амортизаторів, заміна наконечників рульових тяг, рульове управління потребує поточного ремонту знос червячного валу, Задній міст потребує ремонту, знос диференціала і підшипників, Задня підвіска потребує ремонту, Кузов КТЗ перефарбований у зелений колір. Наскрізна корозія поріг, дверей. Сидіння потребують ремонту. Потертості на склі. Електроустаткування Потребує капітального ремонту та заміни. Гальмівна система потребує ремонту, Колеса/покришки Знос протекторів шин менше допустимого рівня, вичерпали норму експлуатаційного пробігу. Потребують заміни.
Координати:
Широта: 50.47191434573963 Довгота: 30.36741909479909

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Кваліфікаційні вимоги 6 трав. 2024 15:44
Типова форма договору 6 трав. 2024 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 6 трав. 2024 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 6 трав. 2024 15:44
Ілюстрація 6 трав. 2024 15:44
Ілюстрація 6 трав. 2024 15:44
Ілюстрація 6 трав. 2024 15:44
Ілюстрація 6 трав. 2024 15:44
Ілюстрація 6 трав. 2024 15:44
Ілюстрація 6 трав. 2024 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 6 трав. 2024 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 6 трав. 2024 15:44
Копії документів та матеріалів на лот 6 трав. 2024 15:44

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Основний контакт

Ім'я:
Ніколенко Борис Іванович
E-mail:
Телефон:
+380689217640

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Державне автотранспортне підприємство експедиційних та спеціальних автомобілів Національної академії наук України, ДАТП НАН УКРАЇНИ