Автомобіль VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 TDI, легковий седан -В, реєстраційний номер АІ6730ЕМ

Тип КТЗ: Легковий седан -В Марка, модель, модифікація КТЗ: VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 TDI Номер шасі, (кузова, рами), VIN код WVWZZZ3BZXE282897 Реєстраційний номер: АІ6730ЕМ Робочий об’єм двигуна, см3 : 2496 Вид пального: D Рік випуску (згідно зі свідоцтвом про реєстрацію): 1998 Свідоцтво про реєстрацію: СХХ 792554 Дата видачі свідоцтва про реєстрацію 11.02.2015 року Прийнята дата виготовлення КТЗ: 01 січня 1998 року Колір КТЗ: зелений; Показання одометра, км: 227 635 Коробка передач КТЗ: АКПП; інв. № 10810038

Прийняття заяв на участь

з 31 жовт. 2023 16:42

до 28 лист. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
31 жовт. 2023 16:42 – 28 лист. 2023 20:00
Початок аукціону:
29 лист. 2023 11:45
Дата публікації:
31 жовт. 2023 16:42
Період редагування:
31 жовт. 2023 16:42 – 23 лист. 2023 18:00
Період питань:
31 жовт. 2023 16:42 – 28 лист. 2023 18:00
Період відповідей:
31 жовт. 2023 16:42 – 28 лист. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20231031-50483
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
12 040,00 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
120 400,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 204,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
тел.: 068 539 30 78 дзвінки приймаються з 9.00 – 16.00, обідня перерва з 12:00 – 13:00.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До участі в електронному аукціоні учасники повинні подати через електронний майданчик заяву про участь в електронному аукціоні, сплатили реєстраційний та гарантійний внески у розмірах, визначених згідно Порядком та цим Оголошенням.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Тип КТЗ: Легковий седан -В Марка, модель, модифікація КТЗ: VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 TDI Номер шасі, (кузова, рами), VIN код WVWZZZ3BZXE282897 Реєстраційний номер: АІ6730ЕМ Робочий об’єм двигуна, см3 : 2496 Вид пального: D Рік випуску (згідно зі свідоцтвом про реєстрацію): 1998 Свідоцтво про реєстрацію: СХХ 792554 Дата видачі свідоцтва про реєстрацію 11.02.2015 року Прийнята дата виготовлення КТЗ: 01 січня 1998 року Колір КТЗ: зелений; Показання одометра, км: 227 635 Коробка передач КТЗ: АКПП; інв. № 10810038

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08301, Київська область, Бориспіль, вулиця Котляревського, 1

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
VOLKSWAGEN PASSAT
Рік випуску:
1998
Об'єм двигуна, см³:
2496.0
Тип палива:
Дизель
Колір:
зелений
Пробіг, км:
227635.0
Потреба в ремонті:
Ні
Координати:
Широта: 50.34656784658067 Довгота: 30.947529315490108

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 жовт. 2023 16:42
Ілюстрація 31 жовт. 2023 16:42
Ілюстрація 31 жовт. 2023 16:42
Ілюстрація 31 жовт. 2023 16:42
Ілюстрація 31 жовт. 2023 16:42
Ілюстрація 31 жовт. 2023 16:42
Копії документів та матеріалів на лот 31 жовт. 2023 16:42
Ілюстрація 31 жовт. 2023 16:42
Ілюстрація 31 жовт. 2023 16:42
Копії документів та матеріалів на лот 31 жовт. 2023 16:42
Копії документів та матеріалів на лот 31 жовт. 2023 16:42
Копії документів та матеріалів на лот 31 жовт. 2023 16:42
Копії документів та матеріалів на лот 31 жовт. 2023 16:42

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
01994132
Адреса:
Україна, 08301, Київська область, Бориспіль, ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО, будинок 1, КОАТУУ: 3210500000, БОРИСПІЛЬ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ від 05.05.2022 №160

Основний контакт

Ім'я:
НІКІТЧЕНКО Жанна
E-mail:
Телефон:
+380685121052

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРИСПІЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ"

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN
Ім'я:
Христенко Вадим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504870976 ІПН/РНОКПП:
2351114131
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись