Продаж автомобіля ВАЗ-2121, спеціальний малотоннажний

Продаж автомобіля ВАЗ-2121, спеціальний малотоннажний, реєстраційний номер 9322 КХВ Державний номер 9322 КХВ, 1990 року випуску Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. Тип автомобіля спеціальний малотоннажний. Рік випуску - 1990 Колір - білий Тип пального - бензин Кузов – ХТА212100М0815853 Двигун - 21211490604 Об'єм двигуна – 1600 куб. см. Повна маса – 1600 кг. Коробка передач -механічна Показання спідометра - 165 955 км Реєстраційний номер - 9322 КХВ Транспортний засіб, що був у використанні. Автомобіль знаходиться в задовільному стані, але потребує дрібного ремонту

Початкова ціна

22 362,67 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 черв. 2022 16:01

до 21 лип. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 черв. 2022 16:01 – 21 лип. 2022 20:00
Початок аукціону:
22 лип. 2022 11:40
Дата публікації:
28 черв. 2022 16:01
Період редагування:
28 черв. 2022 16:01 – 16 лип. 2022 18:00
Період питань:
28 черв. 2022 16:01 – 21 лип. 2022 18:00
Період відповідей:
28 черв. 2022 16:01 – 21 лип. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20220628-19766
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
2 236,27 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
22 362,67 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
223,63 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
З майном можна ознайомитись за місцезнаходженням майна за адресою: 03028, Україна, м.Київ, пр-т Науки, 39, корпус 2 у робочі дні (ПН – ПТ) з 09:00 до 12:50, з 13:30 до 17:00 (у ПТ до 15:30) за телефонною домовленістю з контактною особою з питань ознайомлення з майном (Нарожний Дмитро Станіславович, завідувач СТЗ) тел.098 624-40-99, 099 356-85-15
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До заяви про участь в електронному аукціоні додаються: - для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку із відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; - документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником. для потенційних покупців - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для юридичних осіб - резидентів; - інформація про кінцевого бенефіціарного власника; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Продаж автомобіля ВАЗ-2121, спеціальний малотоннажний, реєстраційний номер 9322 КХВ Державний номер 9322 КХВ, 1990 року випуску Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. Тип автомобіля спеціальний малотоннажний. Рік випуску - 1990 Колір - білий Тип пального - бензин Кузов – ХТА212100М0815853 Двигун - 21211490604 Об'єм двигуна – 1600 куб. см. Повна маса – 1600 кг. Коробка передач -механічна Показання спідометра - 165 955 км Реєстраційний номер - 9322 КХВ Транспортний засіб, що був у використанні. Автомобіль знаходиться в задовільному стані, але потребує дрібного ремонту

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 03028, Київ, м. Київ, проспект Науки, 39, корпус 2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ВАЗ
Модель транспортного засобу:
2121
Рік випуску:
1990
Об'єм двигуна, см³:
1600.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Білий
Пробіг, км:
165955.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ХТА212100М0815853
Технічний стан:
Автомобіль знаходиться в задовільному стані, але потребує дрібного ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Для подальшої експлуатації автомобіль потребує ремонту, зокрема: заміна прокладок в двигуні, сайлентблоків. Зварювальні та лако-фарбувальні роботи

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 28 черв. 2022 16:01
Ілюстрація 28 черв. 2022 16:01
Ілюстрація 28 черв. 2022 16:01
Ілюстрація 28 черв. 2022 16:01
Ілюстрація 28 черв. 2022 16:01
Ілюстрація 28 черв. 2022 16:01
Ілюстрація 28 черв. 2022 16:01
Копії документів та матеріалів на лот 28 черв. 2022 16:01
Копії документів та матеріалів на лот 28 черв. 2022 16:01
Копії документів та матеріалів на лот 28 черв. 2022 16:01
Типова форма договору 28 черв. 2022 16:01

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
22864480
Адреса:
Україна, 03028, Київ, м.Київ, проспект Науки, буд. 39, корпус 2

Основний контакт

Ім'я:
Нарожний Дмитро Станіславович
E-mail:
Телефон:
+380993568515
Факс:
+380986244099
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Центральная геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського

Вас може зацікавити

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

33 250,00 грн без ПДВ

Дивитись

Відчуження автомобіля ВАЗ-21043, 1999 року випуску, державний реєстраційний номер СВ9545АС, номер кузова (шасі) XTA210430Y0754256.

Відчуження автомобіля ВАЗ-21043, 1999 року випуску, державний реєстраційний номер СВ9545АС, номер кузова (шасі) XTA210430Y0754256.
Ім'я:
Мартиненко Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: +380679862043 ЄДРПОУ:
44645586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

27 357,28 грн без ПДВ

Дивитись

Відчуження державного майна (автотранспортного засобу) седан - В, колісного транспортного засобу ГАЗ-3110, реєстраційний номер 00649ОС

Відчуження державного майна (автотранспортного засобу) седан - В, колісного транспортного засобу ГАЗ-3110, реєстраційний номер 00649ОС
Ім'я:
Гуща Лілія
E-mail: [email protected] Телефон: +380956713059 ЄДРПОУ:
26241445
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

35 142,50 грн з ПДВ

Дивитись