Продаж автомобіля ГАЗ-3110, 2003 року

Продаж автомобіля ГАЗ-3110, 2003 року , легковий сєдан - В реєстраційний номер АІ 5612 ВС Державний номер АІ 5612 ВС, 2003 року випуску Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. Тип автомобіля легковий сєдан - В Рік випуску - 2003 Колір - сірий Тип пального - бензин, газ Кузов – 31100030588079 Об'єм двигуна – 2445 куб. см. Повна маса – 1950 кг. Коробка передач - механічна Показання спідометра - 128 564 км Реєстраційний номер - АІ 5612 ВС Транспортний засіб, що був у використанні. Автомобіль знаходиться в задовільному стані, але потребує дрібного ремонту

Початкова ціна

33 522,05 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 18 лют. 2022 11:18

до 14 бер. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
18 лют. 2022 11:18 – 14 бер. 2022 20:00
Початок аукціону:
15 бер. 2022 11:15
Дата публікації:
18 лют. 2022 11:18
Період редагування:
18 лют. 2022 11:18 – 9 бер. 2022 18:00
Період питань:
18 лют. 2022 11:18 – 14 бер. 2022 18:00
Період відповідей:
18 лют. 2022 11:18 – 14 бер. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20220218-07095
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
3 352,21 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
33 522,05 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
335,22 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
З майном можна ознайомитись за місцезнаходженням майна за адресою: 03028, Україна, м.Київ, пр-т Науки, 39, корпус 2 у робочі дні (ПН – ПТ) з 09:00 до 12:50, з 13:30 до 17:00 (у ПТ до 15:30) за телефонною домовленістю з контактною особою з питань ознайомлення з майном (Нарожний Дмитро Станіславович, завідувач СТЗ) тел.098 624-40-99, 099 356-85-15
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До заяви про участь в електронному аукціоні додаються: - для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку із відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; - документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником. для потенційних покупців - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для юридичних осіб - резидентів; - інформація про кінцевого бенефіціарного власника; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль ГАЗ-3110, 2003 року , легковий сєдан - В реєстраційний номер АІ 5612 ВС Державний номер АІ 5612 ВС, 2003 року випуску Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. Тип автомобіля легковий сєдан - В Рік випуску - 2003 Колір - сірий Тип пального - бензин, газ Кузов – 31100030588079 Об'єм двигуна – 2445 куб. см. Повна маса – 1950 кг. Коробка передач - механічна Показання спідометра - 128 564 км Реєстраційний номер - АІ 5612 ВС Транспортний засіб, що був у використанні. Автомобіль знаходиться в задовільному стані, але потребує дрібного ремонту

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 03028, Київ, м. Київ, проспект Науки, 39, корпус 2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ГАЗ
Модель транспортного засобу:
3110
Рік випуску:
2003
Об'єм двигуна, см³:
2445.0
Тип палива:
Газ
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Сірий
Пробіг, км:
128564.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
31100030588079
Технічний стан:
Автомобіль знаходиться в задовільному стані, але потребує дрібного ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Для подальшої експлуатації автомобіль потребує ремонту, зокрема: заміна прокладок в двигуні, сайлентблоків. Зварювальні та лако-фарбувальні роботи

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 18 лют. 2022 11:18
Ілюстрація 18 лют. 2022 11:18
Ілюстрація 18 лют. 2022 11:18
Ілюстрація 18 лют. 2022 11:18
Ілюстрація 18 лют. 2022 11:18
Ілюстрація 18 лют. 2022 11:18
Копії документів та матеріалів на лот 18 лют. 2022 11:18
Копії документів та матеріалів на лот 18 лют. 2022 11:18
Типова форма договору 18 лют. 2022 11:18
Копії документів та матеріалів на лот 18 лют. 2022 14:14

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
22864480
Адреса:
Україна, 03028, Київ, м.Київ, проспект Науки, буд. 39, корпус 2

Основний контакт

Ім'я:
Нарожний Дмитро Станіславович
E-mail:
Телефон:
+380993568515
Факс:
+380986244099
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Центральная геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського

Вас може зацікавити

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
Ім'я:
Цуньовська Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380962133391 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44101445
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

51 758,82 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Любенко Наталя Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965027381 ЄДРПОУ:
08734534
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 096,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись