Автомобіль КАМАЗ-5410

Заводський номер – 150741 Рік виготовлення – 1986 року Пробіг - 78724 км; Фізичний знос об’єкта –35 %; Технічний стан: Автомобіль в справному стані. - Шасі автомобіля знаходиться в задовільному стані; - Двигун в задовільному стані; - Трансмісія в задовільному стані; - Ходова частина в задовільному стані; - Кабіна автомобіля має незначну корозію; - Акумуляторні батареї потребують заміни; - Компресор автомобіля потребує ремонту; - Зовнішній вигляд – задовільний;

Початкова ціна

121 934,88 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 15 лют. 2022 10:49

до 8 бер. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
15 лют. 2022 10:49 – 8 бер. 2022 20:00
Початок аукціону:
9 бер. 2022 11:45
Дата публікації:
15 лют. 2022 10:49
Період редагування:
15 лют. 2022 10:49 – 3 бер. 2022 18:00
Період питань:
15 лют. 2022 10:49 – 8 бер. 2022 18:00
Період відповідей:
15 лют. 2022 10:49 – 8 бер. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20220215-47926
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
12 193,49 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
143 452,80 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
15 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
121 934,88 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 219,35 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Гагаріна, буд. 10 Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод» Робочі дні з понеділка по п’ятницю Робочі години 8-00 – 17-00 Порядок огляду майна: можливий огляд майна на території підприємства, за попереднім листом та за наявністю документів, що засвідчують особу (паспорт громадянина України).
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До заяви про участь в електронному аукціоні додаються: для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку із відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для юридичних осіб - резидентів; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів; - інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності; - документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником.
Додаткова інформація:
Відповідальний за надання роз’яснень щодо конкурсної документації: Щесняк Олександр Миколайович (038-40)4-06-09, (067)163-72-88, [email protected] Відповідальний за надання роз’яснень щодо предмету продажу майна: Тригубець Іван Васильович – начальник Гаража (097) 373-76-82 [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Заводський номер – 150741 Рік виготовлення – 1986 року Пробіг - 78724 км; Фізичний знос об’єкта –35 %; Технічний стан: Автомобіль в справному стані. - Шасі автомобіля знаходиться в задовільному стані; - Двигун в задовільному стані; - Трансмісія в задовільному стані; - Ходова частина в задовільному стані; - Кабіна автомобіля має незначну корозію; - Акумуляторні батареї потребують заміни; - Компресор автомобіля потребує ремонту; - Зовнішній вигляд – задовільний;

Код CAV: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 30400, Хмельницька область, Шепетівка, Гагаріна, буд. 10

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
КАМАЗ
Модель транспортного засобу:
5410
Рік випуску:
1986
Об'єм двигуна, см³:
10850.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Зелений
Пробіг, км:
78724.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
150741
Технічний стан:
Задовільний. - Шасі автомобіля знаходиться в задовільному стані; - Двигун в задовільному стані; - Трансмісія в задовільному стані; - Ходова частина в задовільному стані; - Кабіна автомобіля має незначну корозію; - Акумуляторні батареї потребують заміни; - Компресор автомобіля потребує ремонту;
Потреба в ремонті:
Ні

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Копії документів та матеріалів на лот 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Ілюстрація 15 лют. 2022 10:49
Типова форма договору 15 лют. 2022 10:49
Копії документів та матеріалів на лот 15 лют. 2022 10:49

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
08396724
Адреса:
Україна, 30400, Хмельницька область, Шепетівка, вул.Гагаріна, буд.10

Основний контакт

Ім'я:
Щесняк Олександр Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380671637288

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Борейко Андрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380663625859 ІПН/РНОКПП:
2537203031
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

76 501,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Борейко Андрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380663625859 ІПН/РНОКПП:
2537203031
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

67 183,00 грн з ПДВ

Дивитись

Відчуження автомобіля ГАЗ 3302, 2005 року випуску, державний реєстраційний номер СВ6371ЕО, номер кузова (шасі) 33020050302539.

Відчуження автомобіля ГАЗ 3302, 2005 року випуску, державний реєстраційний номер СВ6371ЕО, номер кузова (шасі) 33020050302539.
Ім'я:
Мартиненко Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: +380679862043 ЄДРПОУ:
44645586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 247,75 грн без ПДВ

Дивитись