«ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі — Автомобіль FORD TOURNEO CONNECT легковий – загальний пасажирський WF0HXXTTPH8G00433».
Процедура здійснюється у відповідності до Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС), затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» від 09.07.2018 № 8 (із змінами) (далі - Регламент).
У разі порушення умов Регламенту, вимог Порядку відчуження об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 р. № 803 (в редакції постанови
Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 р. № 884), та цих Відомостей, Замовник дискваліфікує такого учасника у відповідності до Регламенту, у такому випадку гарантійний внесок дискваліфікованого учасника підлягає перерахуванню на рахунок Замовника торгів.
Усі витрати, пов’язані з набуттям права власності на придбане майно (транспортуванням з місця приймання-передачі, страхуванням, сплатою податків, зборів, проведенням експертизи, витрати, пов’язані з реєстрацією майна, тощо) здійснюються за рахунок Покупця (учасника-переможця).
Подаючи свою цінову пропозицію учасники аукціону засвідчують свою згоду із умовами проведення аукціону, викладених у цих Відомостях, та із умовами проєкту договору, що додається до цих Відомостей.
На кінцеву ціну, що сформується за результатами аукціону, нараховується ПДВ.
з 20 січ. 2022 14:25
до 10 лют. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Пробіг : 369032 км Тип транспортного засобу : Легковий - загальний пасажирський Марка, модель : FORD TOURNEO CONNECT Реєстраційний номер : ВМ0297СР Рік випуску : 2007 Шасі : WF0HXXTTPH8G00433 Повна маса, кг : 2035 Об’єм двигуна, куб. см. 1753 ТЕХНІЧНИЙ СТАН : 1. Автомобіль заводиться. 2. Кузов – значні пошкодження лакофарбового покриття. 3. Двигун – діагностовано падіння компресії, підвищений шум при роботі, підтікання оливи. 4. Трансмісія має максимально допустимий знос рухомих деталей. Коробка передач має важке перемикання. 5. Підвіска та рульове керування – значні люфти. 6. Система охолодження – підтікання охолоджуючої рідини крізь прокладки. 7. Гальмівна система – механічне зношення фрикційних елементів, гальмівних дисків та барабанів. 8. Комплект шин – зношення 70%. 9. Акумулятор – зношення 100%.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 13179, Київ, Київ, проспект Перемоги 151 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Колір:
білий
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
викладено у відомостях про майно, що додаються до оголошення
|
|||
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 січ. 2022 14:25 | |
| Ілюстрація | 20 січ. 2022 14:25 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 січ. 2022 14:25 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"Вас може зацікавити
Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
51 758,82 грн без ПДВ
Дивитись50 096,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись