«ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі — Автомобіль GREAT WALL HOVER легковий - спеціалізований універсал-в Y7CHD3M4080096523».
Процедура здійснюється у відповідності до Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС), затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» від 09.07.2018 № 8 (із змінами) (далі - Регламент).
У разі порушення умов Регламенту, вимог Порядку відчуження об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 р. № 803 (в редакції постанови
Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 р. № 884), та цих Відомостей, Замовник дискваліфікує такого учасника у відповідності до Регламенту, у такому випадку гарантійний внесок дискваліфікованого учасника підлягає перерахуванню на рахунок Замовника торгів.
Усі витрати, пов’язані з набуттям права власності на придбане майно (транспортуванням з місця приймання-передачі, страхуванням, сплатою податків, зборів, проведенням експертизи, витрати, пов’язані з реєстрацією майна, тощо) здійснюються за рахунок Покупця (учасника-переможця).
Подаючи свою цінову пропозицію учасники аукціону засвідчують свою згоду із умовами проведення аукціону, викладених у цих Відомостях, та із умовами проєкту договору, що додається до цих Відомостей.
На кінцеву ціну, що сформується за результатами аукціону, нараховується ПДВ.
з 14 січ. 2022 10:55
до 7 лют. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Пробіг : 223 016 км Тип транспортного засобу : Легковий – спеціалізований універсал-в Марка, модель : GREAT WALL HOVER Реєстраційний номер : КА8567ВХ Рік виготовлення : 2008 Шасі : Y7CHD3M4080096523 Повна маса, кг : 2515 Об’єм двигуна, куб. см. 2771 ТЕХНІЧНИЙ СТАН : 1. Автомобіль заводиться. 2. Кузов – значні пошкодження лакофарбового покриття. 3. Двигун – підтікання оливи, та охолоджуючої рідини. 4. Трансмісія має максимально допустимий знос рухомих деталей. Коробка передач має важке перемикання. 5. Підвіска та рульове керування – значні люфти. 6. Гальмівна система – механічне зношення фрикційних елементів, гальмівних дисків та барабанів. 7. Комплект шин – зношення 70%. 8. Акумулятор – зношення 100%.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 13179, Київ, Київ, проспект Перемоги 151 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Колір:
сірий
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
викладено у відомостях про майно, що додаються до оголошення
|
|||
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 січ. 2022 10:55 | |
| Ілюстрація | 14 січ. 2022 10:55 | |
| Ілюстрація | 14 січ. 2022 10:55 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 січ. 2022 10:55 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"Вас може зацікавити
Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN
120 000,00 грн без ПДВ
Дивитись