Транспортний засіб - Екскаватор Борекс-2101
Екскаватор Борекс-2101. Рік випуску – 1999, марка – ЕО, модель – 2101, тип транспортного засобу - екскаватор. На кінцеву цінову пропозицію Переможця буде нараховане ПДВ у розмірі 20%.
75 766,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО"з 20 груд. 2021 14:31
до 10 січ. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Екскаватор Борекс-2101. Рік випуску – 1999, марка – ЕО, модель – 2101, тип транспортного засобу - екскаватор. На кінцеву цінову пропозицію Переможця буде нараховане ПДВ у розмірі 20%.
Код CAV: 34100000-8 Мототранспортні засоби
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 36008, Полтавська область, ПОЛТАВА, вул. Комарова, 2а |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Борекс ЕО
Модель транспортного засобу:
2101
Рік випуску:
1999
Тип палива:
Дизель
Номер кузова або шасі (VIN-код):
833703
Комплектація:
відсутні запасні вироби та приладдя
Технічний стан:
несправний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Перераховано в оголошенні про проведення аукціону з продажу транспортного засобу
|
|||
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 20 груд. 2021 14:33 | |
| Ілюстрація | 20 груд. 2021 14:31 | |
| Ілюстрація | 20 груд. 2021 14:31 | |
| Ілюстрація | 20 груд. 2021 14:31 | |
| Ілюстрація | 20 груд. 2021 14:31 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 груд. 2021 14:31 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО"Вас може зацікавити
Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
51 758,82 грн без ПДВ
Дивитись50 096,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись