Транспортний засіб - ГАЗ 53 КО
Автомобіль ГАЗ 53 КО. Рік випуску – 1985, марка – ГАЗ, модель – 53 КО, тип транспортного засобу - цистерна асенізаційна-С. На кінцеву цінову пропозицію Переможця буде нараховане ПДВ у розмірі 20%.
11 213,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО"з 20 груд. 2021 13:55
до 10 січ. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автомобіль ГАЗ 53 КО. Рік випуску – 1985, марка – ГАЗ, модель – 53 КО, тип транспортного засобу - цистерна асенізаційна-С. На кінцеву цінову пропозицію Переможця буде нараховане ПДВ у розмірі 20%.
Код CAV: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 36000, Полтавська область, ПОЛТАВА, 2А, вулиця Комарова, Шевченківський район, Полтава, Полтавська міськрада |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ГАЗ
Модель транспортного засобу:
53 КО
Рік випуску:
1985
Об'єм двигуна, см³:
6000.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Синій
Пробіг, км:
76515.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
0888044
Комплектація:
відсутні запасні вироби та приладдя
Технічний стан:
несправний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Перераховано в оголошенні про проведення аукціону з продажу транспортного засобу
Координати:
Широта: 49.552918127236694 Довгота: 34.51303482055664 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 20 груд. 2021 13:55 | |
| Ілюстрація | 20 груд. 2021 13:55 | |
| Ілюстрація | 20 груд. 2021 13:55 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 20 груд. 2021 13:55 | |
| Паспорт торгів | 20 груд. 2021 13:57 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Калин Дмитро Іванович
ІПН/РНОКПП:
3278004770
|
Пропозиція: 16 600,60 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО"Вас може зацікавити
Повторний аукціон. Вантажний малотонажний автомобіль ГАЗ 2705, 1997 року випуску, реєстраційний номер ВІ 8624 АХ
21 500,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот №22, автомобіль ЗАЗ LANOS-ФУРГОН
20 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу рухомого майна у справі № 925/414/22 про банкрутство Комунального підприємства “Служба утримання будинків “Митниця” Черкаської міської ради
15 356,25 грн без ПДВ
Дивитись