Частина нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м, що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Опубліковано оголошення
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260825-43181
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
25 серп. 15:51
Дата редагування:
31 серп. 12:18

Галерея 5 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Опубліковано оголошення
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна - 8755068107, дата реєстрації – 04.08.2015

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 21 серпня 2026 року № 357 "Про намір передачі в оренду комунального майна Шепетівської міської територіальної громади - частини нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м, що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область, та включення його до Переліку першого типу"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 21 серпня 2026 року № 357 "Про намір передачі в оренду комунального майна Шепетівської міської територіальної громади - частини нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м, що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область, та включення його до Переліку першого типу"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 21 серпня 2026 року № 357 "Про намір передачі в оренду комунального майна Шепетівської міської територіальної громади - частини нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м, що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область, та включення його до Переліку першого типу"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є пам'яткою культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення офісних приміщень за КВЕД 82.11 «Надання комбінованих офісних адміністративних послуг»
Додаткові умови оренди майна:
Авансовий внесок орендної плати сплачуються в розмірі однієї місячної орендної плати. Цільове призначення майна - для розміщення офісних приміщень за КВЕД 82.11 «Надання комбінованих офісних адміністративних послуг». Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта оренди, у разі проведення електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій, становить 3 кроки.

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
8 501,06 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
2 641,36 грн без ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м, що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

61.8 кв. м

Адреса:

Україна, 30405, Хмельницька область, Шепетівка, вулиця Соборності, будинок 6
Опис:
Частина нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м (згідно з технічним паспортом на громадську будівлю Будинку побуту (літ. А-VІ): коридор № 330 площею 5,8 кв. м, кабінет № 331 площею 39,7 кв. м, які входять до відокремленої групи приміщень № 308, та належні до них місця загального користування площею 16,3 кв. м), що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
61.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
3464.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
61.8
Рік будівництва:
1987
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар оплачує комунальні послуги на підставі договорів, укладених безпосередньо із постачальниками комунальних послуг
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
До складу орендної плати не входять витрати за користування земельною ділянкою, орендар відшкодовує балансоутримувачу витрати по сплаті земельного податку відповідно до займаної площі об’єкта
Координати:
Широта: 50.1813188 Довгота: 27.0640744

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04060789
Адреса:
Україна, 30405, Хмельницька область, Шепетівка, вулиця Соборності, будинок 4, КОАТУУ: 6810700000, ШЕПЕТІВКА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Швець Марія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380971733866

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Шепетівської міської ради
ЄДРПОУ:
04060789
Адреса:
Україна, 30405, Хмельницька область, Шепетівка, вулиця Соборності, будинок 4, КОАТУУ: 6810700000, ШЕПЕТІВКА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Швець Марія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380971733866

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Шепетівської міської ради

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення корисною площею 36,0 кв.м (загальною площею 43,1 кв.м) на вул. Кам’янецькій, 60/2 у м. Хмельницькому/цоколь/

Нежитлове приміщення корисною площею 36,0 кв.м (загальною площею 43,1 кв.м) на вул. Кам’янецькій, 60/2 у м. Хмельницькому/цоколь/
Ім'я:
АНДРЕЄВА Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: +380382650150 ЄДРПОУ:
26381695
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

43.1 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення по вул. Інститутська, 5 корисною площею 27,5 кв.м, (загальною площею 36,9 кв.м) у м. Хмельницькому.

Нежитлове приміщення по вул. Інститутська, 5 корисною площею 27,5 кв.м, (загальною площею 36,9 кв.м) у м. Хмельницькому.
Ім'я:
Андреєва Леся Євгенівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382702818 Факс:
+380382702818
ЄДРПОУ:
26381695
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

36.9 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення на вул. Інститутській, 5 корисною площею 58,0 кв.м (загальною площею 78,9 кв.м) у м. Хмельницькому.

Нежитлове приміщення на вул. Інститутській, 5 корисною площею 58,0 кв.м (загальною площею 78,9 кв.м) у м. Хмельницькому.
Ім'я:
Андреєва Лариса Євгенівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382702818 ЄДРПОУ:
26381695
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

78.9 кв. м

Дивитись