Підвальне приміщення загальною площею 4,1 м2 (№ 12) підземного пішохідного переходу (літ. А) за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Пирогова, 49-А

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260706-18565
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
6 лип. 11:48
Дата редагування:
6 лип. 11:48

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
РВК № 302 від 05.02.2026

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Додаткові умови оренди майна:
В дату укладання договору оренди або до такої дати переможець електронного аукціону зобов’язаний сплатити орендну плату за один місяць (авансовий внесок) на підставі протоколу про результати електронного аукціону. Орендар зобов’язаний: 1. Орендар зобов’язаний відшкодовувати балансоутримувачу підземного пішохідного переходу (літ. А), розташованого за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Пирогова, 49-А, витрати на утримання зони пішохідного руху загальною площею 306,4 м2 (підвальне приміщення №1), шляхом пропорційного розрахунку до площі об’єкта оренди. 2. У разі використання приміщення для виготовлення продуктів харчування, орендар зобов’язаний дотримуватись державних санітарних норм та правил пожежної безпеки. Орендар зобов'язаний облаштувати приміщення автономною витяжною системою та здійснювати її утримання. 3. Орендар зобов’язаний дотримуватись затвердженого комплексного рішення зовнішнього вигляду приміщення, а також комплексного рішення розміщення вивісок.

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
218 001,10 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
212 845,27 грн без ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Підвальне приміщення загальною площею 4,1 м2 (№ 12) підземного пішохідного переходу (літ. А) за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Пирогова, 49-А

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

4.1 кв. м

Адреса:

Україна, 21000, Вінницька область, Вінниця, вул. Пирогова, 49-А
Опис:
Підвальне приміщення загальною площею 4,1 м2 (№ 12) підземного пішохідного переходу (літ. А) за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Пирогова, 49-А

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4.1
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Координати:
Широта: 49.226490660989725 Довгота: 28.448012406826486

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 6 лип. 11:48

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
41029597
Адреса:
Україна, 21050, Вінницька область, Вінниця, вул. Соборна, 59, КОАТУУ: 0510100000, ВІННИЦЯ

Основний контакт

Ім'я:
Герасимюк Наталія
E-mail:
Телефон:
+380432595430

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КП "Агенція муніципальної нерухомості" ВМР
ЄДРПОУ:
43018676
Адреса:
Україна, 21050, Вінницька область, Вінниця, Соборна 59, КОАТУУ: 0510100000, ВІННИЦЯ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут, рішення Вінницької міської ради від 24.04.2026 р. № 3470

Основний контакт

Ім'я:
Стаховська Інна Михайлівна
E-mail:
Телефон:
+0432695595

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Частина приміщення холу першого поверху (№ 102) основною площею 1.4 кв.м (загальною площею 2.07 кв.м) адміністративної будівлі (літ. А), розташованої за адресою: вул. Шолом-Алейхема, буд. 4, м. Вінниця, що належить до спільної влсаності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Частина приміщення холу першого поверху (№ 102) основною площею 1.4 кв.м (загальною площею 2.07 кв.м) адміністративної будівлі (літ. А), розташованої за адресою: вул. Шолом-Алейхема, буд. 4, м. Вінниця, що належить до спільної влсаності територіальних громад ...
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

2.07 кв. м

Дивитись

Частина вбудованого нежитлового приміщення ОНЗ ЗЗСО 1-3 ст.№2 ім.Івана Богуна загальною площею 4м2, розміщеного на першому поверсі трьохповерхової будівлі за адресою: Вінницька обл., м.Ямпіль, вул.Свободи, 154/2

Частина вбудованого нежитлового приміщення ОНЗ ЗЗСО 1-3 ст.№2 ім.Івана Богуна загальною площею 4м2, розміщеного на першому поверсі трьохповерхової будівлі за адресою: Вінницька обл., м.Ямпіль, вул.Свободи, 154/2
Ім'я:
Ямпільська міська рада Вінницької області
E-mail: [email protected] Телефон: +380433621171 Факс:
+380433621171
Веб сайт: ЄДРПОУ:
03772660
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

4 кв. м

Дивитись

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення будівлі гуртожитку № 6 (літ. А), а саме: частина кухні № ІV (2,0 кв.м) на першому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на другому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на третьому поверсі; частина кладової № V (0,1 кв.м) на четвертому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на п’ятому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на шостому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на сьомому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на восьмому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на дев’ятому поверсі та частина щитової № 24 (4,0 кв.м) в одноповерховій прибудові (літ. А1) дев’ятиповерхового гуртожитку № 6, загальною площею 6,8 кв.м, за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Келецька, 102 а, що перебувають на балансі Вінницького національного технічного університету

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення будівлі гуртожитку № 6 (літ. А), а саме: частина кухні № ІV (2,0 кв.м) на першому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на другому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на третьому поверсі; частина кладової №...
Орендна плата

755,95 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

6.8 кв. м

Дивитись