Вбудоване нежитлове приміщення № 21 ( 2 – й поверх двоповерхового будинку) у будівлі літера АII, селищного ринку, площею 21.40 кв. м., розташоване за адресою: Одеська область, Одеський район, селище Авангард, вулиця Ангарська,14-р.

Орендна плата

5 414,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

4 роки 11 місяців

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260511-31996
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
11 трав. 15:16
Дата редагування:
11 трав. 15:16

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії Авангардівської селищної ради "Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна Комунального підприємства "Авангардкомунсервіс" Авангардівської селищної ради для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону №395-VIII від 08.04.2021 року

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії Авангардівської селищної ради "Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна Комунального підприємства "Авангардкомунсервіс" Авангардівської селищної ради для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону №395-VIII від 08.04.2021 року

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
не є пам’яткою культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
4 роки 11 місяців
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Цільове призначення об'єкта:
Майно може бути використане Орендарем за будь-яким цільовим призначенням на розсуд Орендаря
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
5 414,00 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Олійник Борис Володимирович (КСО № 440/2025 від 20.08.2025 р. видане ФДМУ). Орендар відшкодовує вартість проведення незалежної оцінки майна відповідно до Договору про проведення незалежної оцінки 2500 грн. 00 коп.
Первісна балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
541 400,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Вбудоване нежитлове приміщення № 21 ( 2 – й поверх двоповерхового будинку) у будівлі літера АII, селищного ринку, площею 21.40 кв. м., розташоване за адресою: Одеська область, Одеський район, селище Авангард, вулиця Ангарська,14-р.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

21.4 кв. м

Адреса:

Україна, 67806, Одеська область, АВАНГАРД, Ринок, Авангард, Овідіопольський район
Опис:
Вбудоване нежитлове приміщення № 21 ( 2 – й поверх двоповерхового будинку) у будівлі літера АII, селищного ринку, площею 21.40 кв. м., розташоване за адресою: Одеська область, Одеський район, селище Авангард, вулиця Ангарська,14-р.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
21.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
225.7
Координати:
Широта: 46.469869867989324 Довгота: 30.61788523233829 Висота: 20

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
36518741
Адреса:
Україна, 67806, Одеська область, Одеський р-н, селище міського типу Авангард, вул.Фруктова, будинок 4/1

Основний контакт

Ім'я:
Мокан Сергій Євгенович
E-mail:
Телефон:
+380679467351

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВАНГАРДКОМУНСЕРВІС" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
36518741
Адреса:
Україна, 67806, Одеська область, Одеський р-н, селище міського типу Авангард, вул.Фруктова, будинок 4/1

Основний контакт

Ім'я:
Ісько Лілія Костянтинівна
E-mail:
Телефон:
+380487044014

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВАНГАРДКОМУНСЕРВІС" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
36518741
Адреса:
Україна, 67806, Одеська область, Одеський р-н, селище міського типу Авангард, вул.Фруктова, будинок 4/1

Основний контакт

Ім'я:
Ісько Лілія Костянтинівна
E-mail:
Телефон:
+380487044014

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВАНГАРДКОМУНСЕРВІС" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення № 18, 19, вул. Українська (Першотравнева) 75/44, м. Білгород-Дністровський

Нежитлові приміщення № 18, 19, вул. Українська (Першотравнева) 75/44, м. Білгород-Дністровський
Ім'я:
Валерія Наказнова
E-mail: [email protected] Телефон: +380673764333 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23988184
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

23.6 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення № 11, вул. Українська (Першотравнева) 75/46, м. Білгород-Дністровський

Нежитлове приміщення № 11, вул. Українська (Першотравнева) 75/46, м. Білгород-Дністровський
Ім'я:
Валерія Наказнова
E-mail: [email protected] Телефон: +380673764333 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23988184
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

26.6 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Дзвінківська Ольга Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314059 ЄДРПОУ:
43015722
Орендна плата

4 190,52 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

38.1 кв. м

Дивитись