Нежитлове приміщення розташоване в житловому будинку (підвальний поверх) за адресою: м. Київ, вул. Богомольця, 7/14 площею 65,7 кв. м

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250313-74230
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
13 бер. 2025 15:54
Дата редагування:
21 трав. 2025 09:07

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Відноситься до пам'ятки культурної спадщини. Погодження не отримано.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Громадські об’єднання та благодійні організації
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
- Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
2 116 021,90 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
2 063 806,12 грн без ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення розташоване в житловому будинку (підвальний поверх) за адресою: м. Київ, вул. Богомольця, 7/14 площею 65,7 кв. м

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

65.7 кв. м

Адреса:

Україна, Київ, Київ, вулиця Богомольця, 7/14
Опис:
Нежитлове приміщення розташоване в житловому будинку (підвальний поверх) за адресою: м. Київ, вул. Богомольця, 7/14 площею 65,7 кв. м

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
65.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
52.1
Номер поверху або поверхів:
підвал
Технічний стан об'єкта:
Потребує ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 50.441097 Довгота: 30.531812505523728

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, М. Омеляновича - Павленка, 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Анжеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442805619

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, провулок Івана Мар"яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Данильченко Ірина Михайлівна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Дер...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.2 кв. м

Дивитись