Частина будівлі котельні №18

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250102-38686
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
2 січ. 2025 11:22
Дата редагування:
2 січ. 2025 11:22

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Фастівської міської ради "Про включення частини будівлі котельні №18, що знаходиться за адресою: провул. Шевченка, 2А, м. Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону" від 28.11.2024 №606-LXII-VIII

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення електричного обладнання для опалення будівель бюджетних установ та закладів

Дані про вартість об'єкту

Залишкова балансова вартість:
68 489,01 грн без ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина будівлі котельні №18

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

52.2 кв. м

Адреса:

Україна, 08500, Київська область, Фастів, провулок Шевченка, 2А
Опис:
Нерухоме майно - частина будівлі котельні №18, за адресою: провул. Шевченка, 2А, м. Фастів, Фастівський район, Київська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
52.2
Координати:
Широта: 50.11739781173548 Довгота: 29.953850901002884

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
34446857
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, площа Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина
E-mail:
Телефон:
+380456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
ЄДРПОУ:
04054926
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, площа Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина
E-mail:
Телефон:
+380456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Фастівська міська рада

Вас може зацікавити

Частина нежитлових приміщень будівлі корпусу №47

Частина нежитлових приміщень будівлі корпусу №47
Ім'я:
Ігнатуша Анатолій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380676567648 ЄДРПОУ:
24736177
Орендна плата

77 265,68 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

82.8 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення №10 корисною площею 22,40кв.м на 2 поверсі двоповерхової будівлі "Будинок культури на 300 місць", що знаходиться за адресою: 07101, Київська область, Вишгородський район, місто Славутич, проспект Незалежності, будинок 7

Нежитлове приміщення №10 корисною площею 22,40кв.м на 2 поверсі двоповерхової будівлі "Будинок культури на 300 місць", що знаходиться за адресою: 07101, Київська область, Вишгородський район, місто Славутич, проспект Незалежності, будинок 7
Ім'я:
Халіпова Наталя Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457930011 Факс:
+380457926868
Веб сайт: ЄДРПОУ:
26539541
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

33.25 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

102.4 кв. м

Дивитись