Частина цегляної димової труби котельні площею 10,0 м2 за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Олександра Кошиця, 18А

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20241216-27940
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
16 груд. 2024 16:52
Дата редагування:
14 січ. 2025 13:08

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
РВК №2936 від 06.12.2024 р.

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист комунального підприємства Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» вих. №2540-2205-24 від 04.09.2024 р. (реєстраційний індекс 06/12/62742 від 11.09.2024 р.)

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
РВК №2936 від 06.12.2024 р.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення приймально-передавального антено-фідерного обладнання стільникового зв’язку
Додаткові умови оренди майна:
В дату укладання договору оренди або до такої дати переможець електронного аукціону зобов’язаний сплатити орендну плату за один місяць (авансовий внесок) на підставі протоколу про результати електронного аукціону. Орендар зобов’язаний: - виконати пофарбування у верхній частині цегляного димаря біло-червоними смугами акриловими фарбами, згідно нормативних документів; - виконати ремонт антикорозійного захисту елементів драбини димаря; - виконати за чеканення частини швів розчином будівельної суміші Полімін М-100; - поновити вимощення навколо стовбуру димаря з водонепроникним покриттям; - виконати обмазувальну гідроізоляцію надземної частини цегляного димаря; - очистити територію навколо димаря від рослинності та сміття; - наступний експертний огляд об’єкту здійснювати не більше ніж через 7 років, крім того, періодично, не менше двох разів на рік і після кожного урагану необхідно виконувати огляд конструкцій димаря

Дані про вартість об'єкту

Ринкова вартість:
420 000,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 жовт. 2024 22:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ТОВ "Подільський експертний центр"

Показати інформацію

Приховати інформацію

Чинний орендар

Назва:
ПрАТ "ВФ УКРАЇНА"
ЄДРПОУ:
14333937
Адреса:
Україна, Київ, Київ, вул. Лейципзька, 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Довіреність від 23.12.2023 № 0438/23

Основний контакт

Ім'я:
Куліненко Олексій Григорович
E-mail:
Телефон:
+380000000000

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина цегляної димової труби котельні площею 10,0 м2 за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Олександра Кошиця, 18А

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

10 кв. м

Адреса:

Україна, Вінницька область, Вінницький район/м.вінниця, вул. Олександра Кошиця, 18А
Опис:
Частина цегляної димової труби котельні площею 10,0 м2 за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Олександра Кошиця, 18А

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.0
Технічний стан об'єкта:
Задовільний, ІІ категорія
Координати:
Широта: 49.24697386625817 Довгота: 28.47374334284672

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 16 груд. 2024 16:54

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
41029597
Адреса:
Україна, 21050, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59, КОАТУУ: 0510100000, ВІННИЦЯ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
рішення Вінницької міської ради №276 від 26.02.2021р. зі змінами

Основний контакт

Ім'я:
Герасимюк Наталія
E-mail:
Телефон:
+380432509030

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО"
ЄДРПОУ:
33126849
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька область, Вінницький район/м.вінниця, вул. 600-річчя, будинок 13, КОАТУУ: 0520600000, ВІННИЦЬКИЙ РАЙОН/М.ВІННИЦЯ

Основний контакт

Ім'я:
Кришталь Людмила
E-mail:
Телефон:
+380963692131
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Департамент комунального майна Вінницької міської ради

Вас може зацікавити

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

10 років

Площа

13.78 кв. м

Дивитись

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення будівлі гуртожитку № 6 (літ. А), а саме: частина кухні № ІV (2,0 кв.м) на першому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на другому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на третьому поверсі; частина кладової № V (0,1 кв.м) на четвертому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на п’ятому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на шостому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на сьомому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на восьмому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на дев’ятому поверсі та частина щитової № 24 (4,0 кв.м) в одноповерховій прибудові (літ. А1) дев’ятиповерхового гуртожитку № 6, загальною площею 6,8 кв.м, за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Келецька, 102 а, що перебувають на балансі Вінницького національного технічного університету

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення будівлі гуртожитку № 6 (літ. А), а саме: частина кухні № ІV (2,0 кв.м) на першому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на другому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на третьому поверсі; частина кладової №...
Орендна плата

755,95 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

6.8 кв. м

Дивитись

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, ву...
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Орендна плата

2 762,01 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

10 кв. м

Дивитись