Частина приміщення першого поверху нежитлової будівлі (поліклінічний корпус)

Орендна плата

843,84 грн

без ПДВ
Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20240814-56800
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
14 серп. 2024 10:28
Дата редагування:
6 вер. 2024 09:11

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
2424742961230

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення від 18.04.2024 №120 "Про внеення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 року №114 "Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Графік оренди

Графік:
2 роки 11 місяців

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
843,84 грн без ПДВ
Первісна балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
7 032,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 черв. 2024 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ТОКП "Експерт"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

частина приміщення поліклінічного корпусу Комунального некомерційного підприємства "Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради"

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1 кв. м

Адреса:

Україна, 47600, Тернопільська область, Козова, Вітошинського О
Опис:
частина приміщення поліклінічного корпусу Комунального некомерційного підприємства "Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради", площею,1,0 кв.м.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
356.6
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
електроосвітлення, теплозабезпечення
Координати:
Широта: 49.42642993242646 Довгота: 25.167678147554398

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 14 серп. 2024 10:28

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04525573
Адреса:
Україна, 47600, Тернопільська область, смт Козова, вул. Грушевського, 38

Основний контакт

Ім'я:
Кутнів Людмила Євгенівна
E-mail:
Телефон:
+380672845505

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КНП "Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради"
ЄДРПОУ:
02000792
Адреса:
Україна, 47601, Автономна Республіка Крим, Козова, вул. Зелена,19 смт Козова, КОАТУУ: 6123055100, КОЗОВА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження селищного голови від 14.07.2021 №134 "Про провадження діяльності в електронній торговій системі з питань проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду"

Основний контакт

Ім'я:
Кутнів Людмила Євгенівна
E-mail:
Телефон:
+0672845505
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Козівська селищна рада
ЄДРПОУ:
04525573
Адреса:
Україна, Автономна Республіка Крим, Козова, вул. Грушевського, 38 смт Козова, КОАТУУ: 6123055100, КОЗОВА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження селищного голови від 14.07.2021 №134 "Про провадження діяльності в електронній торговій системі з питань проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду"

Основний контакт

Ім'я:
Кутнів Людмила Євгенівна
E-mail:
Телефон:
+0672845505
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Вас може зацікавити

окреме індивідуально визначене нерухоме майно, загальною площею 1,0 кв.м. розташований по вул. С.Бандери,86, м. Заліщики, Тернопільської області.

окреме індивідуально визначене нерухоме майно, загальною площею 1,0 кв.м. розташований по вул. С.Бандери,86, м. Заліщики, Тернопільської області.
Ім'я:
Лазенга Тетяна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380355421799 ЄДРПОУ:
04058396
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

1 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення для розміщення банкомату в будівлі КНП «Підволочиської ЦЛ» ПСР площею 2,0 кв.м.,

Нежитлове приміщення для розміщення банкомату в будівлі КНП «Підволочиської ЦЛ» ПСР площею 2,0 кв.м.,
Ім'я:
Уторопчук Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380681056731 ЄДРПОУ:
44531215
Орендна плата

586,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

2 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення будівлі поліклінічного корпусу, загальною площею 2.0 кв.м. на першому поверсі за адресою: м. Кременець, вул. Горбача, 1,

Частина нежитлового приміщення будівлі поліклінічного корпусу, загальною площею 2.0 кв.м. на першому поверсі за адресою: м. Кременець, вул. Горбача, 1,
Ім'я:
Сахаровська Наталія Богданівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976498286 ЄДРПОУ:
45772895
Орендна плата

123,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

2 кв. м

Дивитись