частина нежитлової будівлі, гуртожитку Козівського ліцею №2 Козівської селищної ради

Орендна плата

62 700,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20240813-12103
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
13 серп. 2024 15:41
Дата редагування:
13 серп. 2024 16:40

Галерея 1 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Графік оренди

Графік:
2 роки 11 місяців

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
62 700,00 грн без ПДВ
Первісна балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
522 500,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 черв. 2024 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ТОКП "Експерт"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

частина нежитлової будівлі, гуртожитку Козівського ліцею №2 Козівської селищної ради , площею, 75,0 кв.м.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

75 кв. м

Адреса:

Україна, 47600, Тернопільська область, Козова, Вітошинського О
Опис:
частина нежитлової будівлі, гуртожитку Козівського ліцею №2 Козівської селищної ради , площею, 75,0 кв.м.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
75.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
75.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
електроосвітлення, теплозабезпечення
Координати:
Широта: 49.42642993242646 Довгота: 25.167678147554398

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 13 серп. 2024 15:41

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04525573
Адреса:
Україна, 47600, Тернопільська область, смт Козова, вул. Грушевського, 38

Основний контакт

Ім'я:
Кутнів Людмила Євгенівна
E-mail:
Телефон:
+380672845505

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради
ЄДРПОУ:
04525573
Адреса:
Україна, 47601, Автономна Республіка Крим, Козова, вул. Грушевського, 32 смт Козова, КОАТУУ: 6123055100, КОЗОВА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження селищного голови від 14.07.2021 №134 "Про провадження діяльності в електронній торговій системі з питань проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду"

Основний контакт

Ім'я:
Кутнів Людмила Євгенівна
E-mail:
Телефон:
+0672845505
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Козівська селищна рада
ЄДРПОУ:
04525573
Адреса:
Україна, Автономна Республіка Крим, Козова, вул. Грушевського, 38 смт Козова, КОАТУУ: 6123055100, КОЗОВА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження селищного голови від 14.07.2021 №134 "Про провадження діяльності в електронній торговій системі з питань проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду"

Основний контакт

Ім'я:
Кутнів Людмила Євгенівна
E-mail:
Телефон:
+0672845505
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення в будівлі КНП «Підволочиської ЦЛ» ПСР, площею 79,0 кв.м. для розміщення котельні

Нежитлове приміщення в будівлі КНП «Підволочиської ЦЛ» ПСР, площею 79,0 кв.м. для розміщення котельні
Ім'я:
Уторопчук Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380681056731 ЄДРПОУ:
44531215
Орендна плата

1 507,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

79 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення в будівлі КНП «Підволочиської ЦЛ» ПСР, площею 45,7 кв.м.

Нежитлове приміщення в будівлі КНП «Підволочиської ЦЛ» ПСР, площею 45,7 кв.м.
Ім'я:
Уторопчук Марія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380681056731 ЄДРПОУ:
44531215
Орендна плата

3 579,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

45.7 кв. м

Дивитись

Частина будівлі громадського призначення, загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.

Частина будівлі громадського призначення, загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.
Ім'я:
Євсюкова Ольга Тимофіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976759074 ЄДРПОУ:
45365587
Орендна плата

119,60 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

119.6 кв. м

Дивитись