Нежитлові приміщення загальною площею 104,8 кв.м., розташовані за адресою: БЕССАРАБСЬКА ПЛ.,2

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20240530-94667
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
30 трав. 2024 15:35
Дата редагування:
30 трав. 2024 15:42

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення офісних приміщень

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
10 447 349,54 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
3 312 014,36 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення загальною площею 104,8 кв.м.

Нерухомість
Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

104.8 кв. м

Адреса:

Україна, 02001, Київ, Київ, Бессарабська площа, 2
Опис:
3-поверх, Пам'ятка культурної спадщини, Технічний стан – задовільний, Водопостачання – так, Теплопостачання – ні, Газопостачання – ні, Електропостачання – однофазний струм (220)

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
104.8
Координати:
Широта: 50.4424467 Довгота: 30.521145

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
19020407
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, Хрещатик, 10, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Правдюк Ганна Павлівна
E-mail:
Телефон:
+380442026177

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КП "БЕССАРАБСЬКИЙ РИНОК"
ЄДРПОУ:
05587984
Адреса:
Україна, 01024, Київ, Київ, БЕССАРАБСЬКА ПЛ., 2, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Ковальчук Микола Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380442349207

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Департамент комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

31,17 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

80.88 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Дер...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.2 кв. м

Дивитись