Нежитлова будівля

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

10 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230706-03480
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
6 лип. 2023 14:35
Дата редагування:
6 лип. 2023 14:35

Галерея 24 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Фастівської міської ради №298-XLIV-VIII від 20.06.23 "Про включення нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Віктора Михайлова, 36-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
10 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
створення умов для забезпечення надання соціальних послуг особам з інвалідністю та програми підтриманого проживання

Дані про вартість об'єкту

Залишкова балансова вартість:
711 965,10 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлова будівля

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

367.3 кв. м

Адреса:

Україна, 08500, Київська область, Фастів, вул.Віктора Михайлова (перейменування вул. Фомічова), 36-А
Опис:
нерухоме майно - нежитлова будівля, що знаходиться за адресою: вул. Віктора Михайлова, 36-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
367.3
Координати:
Широта: 50.0663734 Довгота: 29.8537223

Розташування на мапі

Документи об'єкту 26 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35
Не вказано 6 лип. 2023 14:35

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
34446857
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, пл.Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+0456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
ЄДРПОУ:
01107935
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, вул.Київська, 57, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Титаренкоктор Віктор Михайлович
E-mail:
Телефон:
+0456592372

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Фастівська міська рада

Вас може зацікавити

Багатофункціональний спортивний майданчик Ірпінського ліцею №3 , площею 728,0 кв м , за адресою: вул. Северинівська, 129А, м. Ірпінь . Київської області

Багатофункціональний спортивний майданчик Ірпінського ліцею №3 , площею 728,0 кв м , за адресою: вул. Северинівська, 129А, м. Ірпінь . Київської області
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки

Площа

728 кв. м

Дивитись

Оренда нежитлового приміщення Харчоблоку (з наявним технологічним обладнанням згідно з додатком 1) Академічного ліцеї №5 Обухівської міської ради Київської області. Площа об'єкта - 279,0 м2

Оренда нежитлового приміщення Харчоблоку (з наявним технологічним обладнанням згідно з додатком 1) Академічного ліцеї №5 Обухівської міської ради Київської області. Площа об'єкта - 279,0 м2
Ім'я:
Устінова Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380983185157 ЄДРПОУ:
37361483
Орендна плата

20 248,12 грн з ПДВ

Строк оренди

10 місяців

Площа

279 кв. м

Дивитись

нежитлові приміщення №1-4 розміщені в будівлі Нежитлове літера З загальною площею 203,8 кв.м

нежитлові приміщення №1-4 розміщені в будівлі Нежитлове літера З загальною площею 203,8 кв.м
Ім'я:
Гаврилюк Василь Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445265518 ЄДРПОУ:
00413297
Орендна плата

6 984,40 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

203.8 кв. м

Дивитись